VÁLLALATI ÜGYFÉLREFERENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Bank, Biztosítás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk egy digitális üzleti modell szerint működő, folyamatosan növekvő magyarországi kereskedelmi bank, mely az utóbbi években kiemelkedő eredményeket ért el.

Jelenleg új munkatársukat keresik és kiváló szakmai lehetőséget biztosítanak az alábbi pozícióban:

A pozícióhoz tartozó feladatok:

  • Új közép- és nagyvállalati ügyfelek megszerzésére irányuló, proaktív akvizíció megvalósítása, új üzleti igények és lehetőségek folyamatos feltárása, a meghatározott üzleti célok teljesítése
  • meglévő ügyfélkörrel való rendszeres kapcsolattartás, keresztértékesítési tevékenység folytatása.
  • A banki sztenderdeknek megfelelő ügyfelek azonosítása, továbbá az ügyfélkapcsolat létesítéséhez szükséges dokumentáció teljes körűségének biztosítása
  • Éves limitfelülvizsgálatok és a meglévő ügyfélportfólió kérelmeihez kapcsolódó előterjesztések elkészítése
  • Ügyfél és ügylet-jövedelmezőségi adatok elemzése, értékelése
  • A Bank által mindenkor kínált aktív- és passzív oldali vállalati termékek, szolgáltatások értékesítése, a stan. dard konstrukcióknak, valamint az egyedi ügyféligényeknek megfelelő, testre szabott megoldások üzleti kialakítása, a vállalati termékekhez kapcsolódó indikatív és kötelező érvényű ajánlatok kiadása
  • Az ügyfelek igényeinek feltárása és a termékfejlesztési igények átadása a Vállalati Értékesítés-támogatás Főosztály részére
  • Ügyféladatok teljességének biztosítása, az ügyféladatok karbantartásához történő hozzájárulás a társterületek által jelzett igények szerint
  • Értékesítésre vonatkozó jelentések, statisztikák készítése a rendelkezésre álló információk alapján

Ön az ideális jelölt, amennyiben rendelkezik az alábbiakkal:

  • Felsőfokú, gazdasági területen szerzett végzettség
  • 3-5 év banki tapasztalat, hasonló munkakörben
  • Angol nyelvtudás
  • Ambíció, önállóság, határozott fellépés, érdekérvényesítő képesség

Amit a vállalat kínál:

  • Felelősségi körhöz és szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés, mely bártárgyalás alkalmával kerül kialakításra

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 9. kerület

Ha egyeztetni szeretne a részletekről, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a lenti gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk a K-HÍD Pénzügyi és Számviteli Kft. , a Hídépítő cégcsoport tagjaként a cégcsoport tagvállalatai számára végzi a – belső outsourcing keretében – a gazdasági, pénzügyi, számviteli, bérszámfejtési szolgáltatásokat. Budapesti központjába munkatársat keresünk a pénzügyi csoportba az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 6 nap múlva