ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Felsővezető

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk a kivitelezés, épület bontás, valamint a gépek bérbeadásának területén kínál hatékony megoldásokat. Irodájuk Pest, illetve Csongrád megyében is megtalálható.

Csapatukba keresünk jelenleg új munkatársat 3 különböző területre, az alábbi pozícióba:

(közmű/útépítés/szerkezetépítés területekre)

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • a kivitelezési ütemterv nyomon követése, ellenőrzése
  • kivitelezési munkák területi átvétele, szükséges munkaerő, anyag és eszközigény megtervezése  és biztosítása
  • a bejövő építőanyagok minőségi, mennyiségi átvétele illetve annak irányítása
  • elszámolások előkészítése, teljesítésigazolások összeállítása
  • építési tervek felülvizsgálata, észrevételezése
  • a határidők betartásának ellenőrzése
  • projektek ütemtervezése, heti aktualizálása, felügyelete
  • projektmenedzser munkájának segítése, támogatása
  • munkavédelmi, tűzvédelmi stb. előírások felügyelete külső szakértői támogatással
  • kapcsolattartás a megrendelőkkel, alvállalkozókkal
  • szerződések előkészítése
  • műszaki tartalom, szerződéses feltételek és a megrendelői igények koordinálása
  • átadási dokumentáció készítése
  • heti, havi riportok elkészítésében való aktív részvétel
  • e-napló napi szintű vezetése
  • szükség esetén együttműködés a hatóságokkal
  • esetenként részvétel az ajánlatadásban
  • a kivitelezés során felmerülő váratlan problémák elhárítása
Megbízónk elvárásai:

  • minimum 5 év tapasztalat közmű vagy szerkezet vagy útépítési területen
  • felsőfokú építőmérnöki végzettség
  • kamarai regisztrált tagság
  • FMV jogosultság
  • precíz munkavégzés az adminisztráció területén (meglévő táblázatok, kimutatások, rendszere, szoftverek ismerete, amiket használ a kolléga a munkája során)
  • magas fokú probléma megoldó képesség
  • rendszerszemlélet
  • tulajdonosi szemlélet
  • önálló munkavégzés
  • széles kapcsolati tőke
Amit Megbízónk kínál számodra:
  • céges autó
  • céges laptop és mobiltelefon
  • bónusz lehetőség
  • Home Office lehetőség
Munkaidő: rugalmas

Munkavégzés helye: Pest megye, Bács-Kiskun megye, Komárom-Esztergom megye, Fejér megye

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 31 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Partnerünk globális szinten vezető szerepet tölt be az innovatív zsaluzati megoldások- és a szerkezetépítéshez kapcsolódó teljeskörű szolgáltatások területén. Tevékenységük továbbá kiterjed a legkülönfélébb állványozási megoldások szállítására is. Műszaki Osztályuk részére munkatársat keresünk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Fejér megye

Megbízónk vízellátó hálózatok, szennyvízcsatorna- és csapadékvíz elvezető hálózatok tervezésével foglalkozó, 10 éve sikeresen működő, változatos projekteken dolgozó építőmérnöki vállalat. Irodájuk Székesfehérváron található. Az ő csapatukba keresünk most új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 35 nap múlva