ÜZLETVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Fűtéstechnikával és épületgépészeti termékek értékesítésével foglalkozó partnerünk új munkatársat keres mihamarabbi kezdéssel

ÜZLETVEZETŐ
pozícióba
Feladatok:
  • A bolt működésének menedzselése
  • Nyitási, zárási feladatok
  • Árugazdálkodás
  • Áruforgalom menedzselése
  • Pénzkezelés
A pozícióhoz tartozó elvárások:
  • Minimum 2-3 év kereskedelmi vezetői tapasztalat
  • Legalább középfokú végzettség
  • Kitűnő vezetői készségek
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Előnyt jelent:
  • Épületgépészeti boltvezetői szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Bérezés megegyezés szerint tapasztalattól függően
Munkaidő:
  • H-P: 7:30-17:00, minden második Szombat: 7:30-13:00
Munkavégzés helye:
  • 4. vagy 17. kerületi üzlet
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Vezetői pozíciók | Budapest

Megbízónk egy budapesti professzionális takarító cég, amely az igényes munkahelyek profi takarítója. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Budapest

Our client is the world’s leading inspection, verification, testing and certification company. They are recognized as the global benchmark for quality and integrity. The company is recruiting for their Laboratory and are currently seeking to hire a colleague with Hungarian and English language knowledge.