GYÁRTÁSTÁMOGATÓ BESZERZŐ ÉS ANYAGGAZDÁLKODÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok írásban

Returpack Kft. alumínium italdoboz újrahasznosítással foglalkozó
környezetvédelmi vállalkozás budapesti irodájába heti 40 órás munkakörbe keres az alábbi pozícióba új munkatársat:

Cégünk országos lefedettséggel a hiper- és szupermarketekben működő több száz saját fejlesztésű és gyártású visszaváltó automatából álló hálózatával 10 éve több 10 ezer tonna alumínium újrahasznosítását oldotta már meg tehermentesítve ezzel a környezetünket.
Az általunk fejlesztett automaták Európa szerte egyedi technológiával nem csak ép, de a sérült dobozokat is felismerik és visszaveszik és a piacon elérhető leghatékonyabb tömörítési képesség által rendkívül gazdaságossá teszik a visszagyűjtési rendszerek üzemeltetését.

Új időszámítás kezdődött azzal, hogy az EU betétdíjas rendszerek bevezetésére kötelezte a tagországokat és ezzel jelentősen megnövekedett a kereslet és kialakultak az igények a visszaváltó automatákkal kapcsolatban. Mi további új fejlesztésekkel reagálunk a kialakult piaci helyzetre és az elmúlt 10 év tapasztalatai alapján megalkotjuk Európa legversenyképesebb visszaváltó infrastruktúráját.

Ha Te is az vagy, aki szeret hatással lenni az eredményekre és ezért szakmai kihívásokat is mer vállalni, akkor mi Neked ajánlunk pozíciót.

Bővebben arról, miben számítunk majd rád:
  • Termékfejlesztéshez és gyártáshoz szükséges belföldi és import anyagbeszerzések lebonyolítása
  • Készletelemzés, gazdálkodás, készletek optimalizálása
  • Optimális beszerzési források, beszállítók feltérképezése
  • Ártükör készítése, beszerzési lehetőségek összehasonlítása, beszerzési igények döntés előkészítése
  • Készletnyilvántartás adminisztrációja
  • Beszerzési rendszer (cikktörzs és egyéb adatállomány) naprakészen tartása
  • Beszerzéshez kapcsolódó fuvarszervezés
  • Gyártáshoz kapcsolódó alvállalkozói kör feltérképezése, alvállalkozók kiválasztása (pl. szinterezés, lézervágás, acélszerkezet gyártás)
  • Gyártáshoz kapcsolódó alvállalkozói beszerzések ügyintézése
  • BOM listák összeállítása és naprakészen tartása
Fontos, hogy:
  • Legyen min. 2-4 éves anyaggazdálkodási/beszerzési tapasztalatod
  • Erősséged legyen a logikus gondolkodás, az elemzőkészség és rendszerszemlélet
  • Magabiztos felhasználói szintű ismerettel rendelkezz a Microsoft Office programokban (Word, Excel), valamint jól eligazodj az Interneten
  • Erős műszaki beállítottságod legyen, kiismerd magad a mechanikai és egyben az elektronikai alkatrészek között is
  • Könnyen és gyorsan tanulj, ne blokkolj le az ismeretlen előtt, hanem képes legyél önállóan is tanulni, fejlődni
  • Magabiztos írásbeli angol nyelvtudással rendelkezz
  • Akit keresünk precíz, talpraesett, szorgalmas, becsületes, és megbízható csapatjátékos
  • Ne riadj vissza a műhely jellegű munkakörnyezettől
  • Legyen B kategóriás jogosítványod
Nem várjuk el, de örülünk, ha:
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel
  • Van hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod
Amit kínálunk:
  • Szakmai kihívások és kreatív feladatok
  • Megegyezés szerinti bérezés és prémium
  • Rugalmas munkaszervezés és munkahelyi légkör
  • Notebook és mobiltelefon
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 17. kerületi irodánk + homeoffice megegyezés szerint

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Heves megye

Ügyfelünk a századforduló óta működő európai tulajdonú konszern magyarországi gyártó vállalata. Az 1990 -es években alapították hazánkban a jelenleg közel 1600 fővel működő gyáregységüket Kelet - Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket. A termelés mellett termékfejlesztéssel is foglalkoznak, amely magában foglal a tervezéstől az új típusok piaci bevezetéséig minden tevékenységet. A fenntartható mobilitás kérdésére adnak választ és számos megoldással rendelkeznek, amivel ezt a célt el tudják érni. A cég BŐVÜLŐ logisztikai csapatába keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 39 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Ügyfelünk a piac meghatározó szereplője a műszaki gumi termékek gyártásában és forgalmazásában. Főbb termékcsoportjaik a formacikkek(műanyag-gumi termékek, rugóalátétek), extrudált termékek (profilok, csövek) és a keverékek(SBR, ECO) Beszerzői csapatukat bővítését tervezik, így várják jelentkezőiket az alábbi munkakör betöltésére:

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Partnerünk egy bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata. Termékeivel mind a külső partnereket, mint a cégcsoport tagjait kiszolgálja. A budapesti központjukba, a logisztikai csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe: