TERVEZŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban vagy Német Alapfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. A legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával rendelkezik.

Új proaktív munkatársukat keresik

pozícióba.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a tervezési folyamatokban: számítások készítése AXIS VM, Abacus programokban, 3D modellek készítése, elemtervek készítése Allplan Nemetschek programban,
  • Gyártmánytervekkel kapcsolatos tervkoordinálási feladatok, tervezőkkel és gyáregységekkel kapcsolattartás,
  • Árajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása (ennek keretében utókalkulációk készítése, megvalósult műszaki tartalom ellenőrzése), kapcsolattartás ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai építőmérnöki végzettség (szerkezetépítési szakirány),
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat statikai tervezésben építőmérnökként,
  • MS Office ismeretek, elsősorban Excel stabil felhasználói szintű ismerete,
  • Társalgási szintű angol ÉS/VAGY német nyelvtudás.

Előnyök:

  • „B” kategóriás jogosítvány.

Juttatások:

  • Megbízható, stabil vállalati háttér,
  • Dinamikus, összetartó csapat,
  • Izgalmas projektek,
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége,
  • Pozícióhoz illő bérezés,
  • Cafetéria,
  • Bejárástámogatás,
  • MSc végzettség esetén tervezési lehetőség.
Munkavégzés ideje: H-Cs: 7:00-16:00, P: 7:00-13:30

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával.

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Budapesti központú, Magyarországon piacvezető alumínium nyílászáró gyártó partnerünk budapesti szakértői gárdája bővül, így most új csapattársukat keresik:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk 30 éves múltra tekint vissza, Európa és a Közel-Kelet 11 országában jelenlévő vállalatcsoport tagja. Vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével, teljeskörű generálkivitelezéssel, ipari padlók építésével foglalkozik. Bővülő csapatának új tagját keressük tervezésben tapasztalt építőmérnök személyében a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva

Partnerünk globális szinten vezető szerepet tölt be az innovatív zsaluzati megoldások- és a szerkezetépítéshez kapcsolódó teljeskörű szolgáltatások területén. Tevékenységük továbbá kiterjed a legkülönfélébb állványozási megoldások szállítására is. Műszaki Osztályuk részére munkatársat keresünk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 13 nap múlva