TERVEZŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban vagy Német Alapfok szóban és írásban

Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat. A legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával rendelkezik.

Új proaktív munkatársukat keresik

pozícióba.

Feladatok:

  • Aktív részvétel a tervezési folyamatokban: számítások készítése AXIS VM, Abacus programokban, 3D modellek készítése, elemtervek készítése Allplan Nemetschek programban,
  • Gyártmánytervekkel kapcsolatos tervkoordinálási feladatok, tervezőkkel és gyáregységekkel kapcsolattartás,
  • Árajánlatok műszaki tartalmának kidolgozása (ennek keretében utókalkulációk készítése, megvalósult műszaki tartalom ellenőrzése), kapcsolattartás ügyfelekkel.

Elvárások:

  • Egyetemi vagy főiskolai építőmérnöki végzettség (szerkezetépítési szakirány),
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat statikai tervezésben építőmérnökként,
  • MS Office ismeretek, elsősorban Excel stabil felhasználói szintű ismerete,
  • Társalgási szintű angol ÉS/VAGY német nyelvtudás.

Előnyök:

  • „B” kategóriás jogosítvány.

Juttatások:

  • Megbízható, stabil vállalati háttér,
  • Dinamikus, összetartó csapat,
  • Izgalmas projektek,
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége,
  • Pozícióhoz illő bérezés,
  • Cafetéria,
  • Bejárástámogatás,
  • MSc végzettség esetén tervezési lehetőség.
Munkavégzés ideje: H-Cs: 7:00-16:00, P: 7:00-13:30

Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, magyar nyelvű önéletrajz csatolásával.

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Stabil háttérrel rendelkező munkahelyet keres és szívesen dolgozna tervezőként izgalmas, nemzetközi projekteken? Olyan cégnél szeretne dolgozni, ahol precíz mérnöki munkáját elismerik és fejlődését rendszeres szakmai tréningekkel támogatják? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk több mint 20 éves múltra visszatekintő, 100% magyar tulajdonban lévő vállalat, mely egyszemélyes vállalkozásból nőtte ki magát. Mára 45 fősre nőtt csapatuk idáig több, mint 4000 projektet vitt sikerre a világ 35 országában. Csapatukba bővítés céljából keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Ügyfelünk közel 60 éve alakult skandináv tulajdonú építőipari vállalat. Termékeikkel évek óta a nemzetközi és a magyar építőipar meghatározó szereplői, ami a magas szintű tervezői, gyártási, valamint szolgáltatói minőségnek köszönhető. Jelenleg tervezői csapatukba keresünk bővítés céljából új kollégát BUDAPESTI irodájukba az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 14 nap múlva

Ügyfelünk magyar tulajdonban lévő, precíz, megbízható, hazai és nemzetközi projektekben egyaránt jelenlévő tervezői vállalat. Sokrétű tapasztalataik lehetőséget nyújtanak, hogy teljes körű szerkezettervezési szolgáltatást nyújtsanak ipari, anyagmozgató berendezési és kereskedelmi szektorokban munkát végző partnereik számára. Amennyiben szeretnél a csapat tagja lenni, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 31 nap múlva