SZEMÉLYÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Békés megye

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk számára keresünk munkatársat Szarvasra,

pozícióba, melynek során izgalmas, változatos és kihívásokkal teli feladatok várnak majd.
Személyügyi munkatársként a feladataid a következők lesznek:
  • A munkaviszonyhoz kapcsolódó jogszabályok, előírások, és a munkaviszony megszüntetésével kapcsolatos jogi előírások, valamint a munkaviszonyból származó munkáltatói és dolgozói kötelezettségek önálló alkalmazása
  • A ki- és beléptetés lebonyolítása és minden kapcsolódó információ és dokumentáció átadása a bérügyviteli csoport részére
  • Kötelezettségszegési, felelősségrevonási eljárások, dokumentálás teljeskörű koordinációja, a munkajogi előírások teljesülésének felügyelete;
  • A területhez kapcsolódó kontrolling elemzések elvégzése, KPI-ok követése, elemzése
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Munkajogi, bérügyviteli előírások alapos ismerete, szakmai tapasztalat
  • NEXON Bérszámfejtő szoftver ismerete
  • Magas felhasználói szintű MS Office tudás
  • Önállóság, megbízhatóság, felelősségtudat
Amit Megbízónk kínál:
  • Versenyképes alapbér
  • Motiváló juttatási csomag (ajándékkártya vagy SZÉP kártya, meleg étkezési hozzájárulás, ajándékcsomagok ünnepek alkalmával, iskolakezdési támogatás, nyári tábor a gyerekeknek ingyenesen)
  • Bejárási támogatás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség egy stabil szervezetnél
Munkavégzési hely:
  • Szarvas Ipartelep

Kattints a jelentkezés gombra, és küldd el az önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Budapest

Beck & Partners Kft. egy több mint 15 éve működő, magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Nem specializálódtunk, vállalatunk fizikai munkaerő toborzástól elkezdve, felsővezető keresésekig szinte minden területen vállal megbízásokat. Ügyfélportfóliónk hasonlóképp színes és országos szintre terjed ki. Ha ez még nem lenne elég sokrétű, adunk karrier-tanácsadást, saját toborzó szoftvert fejlesztünk és online szakmai tréningeket is szervezünk. Saját csapatunk folyamatos bővítése miatt keresünk most a következő pozícióba új kollégát:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
HR, Munkaügy | Győr

Ügyfelünk többéves múlttal rendelkező, SAP fejlesztéssel és tanácsadással foglalkozó nemzetközi vállalat, többek között Ausztriában, Németországban és Magyarországon vannak jelen. A cég nemzetközi projekttapasztalattal rendelkező kollégák szakértelmével kínál profi megoldásokat ügyfeleik számára. Amennyiben szeretnél fiatalos, lendületes csapatuk tagja lenni győri telephelyükön, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

A Beck & Partners Kft. egy magyar munkaerő-közvetítő cég. Több, mint 15 éve támogatjuk a magyar piacon partnereinket toborzási feladataik ellátásában. Folyamatosan bővülő, immáron 40 fős csapatunkba keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 55 nap múlva