SALES CONSULTANT

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Home office

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ha több éves tapasztalatra tettél szert ügyfélkezelésben, értékesítésben/termékbevezetésben és szívesen kommunikálsz leendő üzleti partnerekkel, akkor olvass tovább, ez az ajánlat Neked szól! Az alábbi pozícióra keresünk munkatársat német tulajdonú partnercégünk, egy széleskörű közlekedési szolgáltatásokat nyújtó vállalat számára üzleti szektorba:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • A teljes értékesítési folyamat menedzselése
  • Innovatív termék értékesítése
  • Konzultációk és tárgyalások folytatása a meglévő és új ügyfelekkel
  • Ügyfélre szabott ajánlatok készítése
  • Megrendelések kezelése
  • Piaci bevezetés
  • A cég külföldi központjával folyamatos kapcsolattartás
  • A marketing támogatás és a direkt értékesítés mellett az ügyfelek képzése és támogatása

Elvárások:

  • Gazdasági végzettség
  • Értékesítési tapasztalat
  • Tapasztalat telematikai vagy logisztikai területen
  • Erős technikai/műszaki érdeklődés
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Kitűnő kommunikációs és tárgyalási képesség
  • Analitikus, vállakozó szellemű, csapatjátékos és ügyfélközpontú személyiség

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőséget egy biztos hátterű cégnél - itt valóban megbecsülik a munkádat
  • Az alapbéren felül éves bónuszt, 13. havi fizetést és cafeteriát
  • Home Office lehetőséget
  • Külföldi üzleti utak lehetőségét

Munkavégzés helye: Budapest, V. kerület

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Szívesen lennél tagja egy piacvezető logisztikai vállalatnak, aki Európa vezető cross-border szolgáltatója? Szeretnél egy olyan szervezetet erősíteni, akinek az egyik legfontosabb stratégiai célja a zöldebb jövő építése? Fontos számodra egy stabil, hosszútávú karrier egy multinacionális környezetben? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, és szívesen részt vennél egy elképesztő kiscsomag szállítási folyamatban, akkor ezt a pozíciót Neked találták ki! Partnerünk keresi legújabb munkatársát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk speciális mérési megoldások szállítója, precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál kutatás– fejlesztés, minőségellenőrzés, termelés, logisztika és kiskereskedelem területeken. Keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva