BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk a piac meghatározó szereplője a műszaki gumi termékek gyártásában és forgalmazásában. Főbb termékcsoportjaik a formacikkek(műanyag-gumi termékek, rugóalátétek), extrudált termékek (profilok, csövek) és a keverékek(SBR, ECO)

Beszerzői csapatukat bővítését tervezik, így várják jelentkezőiket az alábbi munkakör betöltésére:

BESZERZŐ
Feladatok:
  • Anyagok beszerzési folyamatának elindítása, kezelése (beszállítók értékelése, ajánlatkérés, SAP megrendelések és szállítások bonyolítása)
  • Új termék esetén részvétel a beszállítók kiválasztásában
  • Beszerzett áru fogadása, tárolása és készletgazdálkodása
  • Reklamációkezelés
  • Beszállító fejlesztés
Elvárások:
  • Főiskolai/Egyetemi végzettség
  • Minimum 3 év, beszerzői tapasztalat autóipari partnereknél
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Dinamikus, agilis személyiség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Előny:
  • SAP ismeret
Amit ügyfelünk kínál számodra:
  • Tapasztalatodhoz illeszkedő bércsomag (alapbér + cafeteria)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: laptop és mobiltelefon akár magánhasználatra is
  • Partnerlátogatáshoz kulcsos autó
Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület
Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, frissített önéletrajzod benyújtásával várjuk jelentkezésedet!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Heves megye

Ügyfelünk a századforduló óta működő európai tulajdonú konszern magyarországi gyártó vállalata. Az 1990 -es években alapították hazánkban a jelenleg közel 1600 fővel működő gyáregységüket Kelet - Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket. A termelés mellett termékfejlesztéssel is foglalkoznak, amely magában foglal a tervezéstől az új típusok piaci bevezetéséig minden tevékenységet. A fenntartható mobilitás kérdésére adnak választ és számos megoldással rendelkeznek, amivel ezt a célt el tudják érni. A cég BŐVÜLŐ logisztikai csapatába keresünk most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk egy bioanalitikai és diagnosztikai teszt kitek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó nemzetközi cégcsoport magyarországi leányvállalata. Termékeivel mind a külső partnereket, mint a cégcsoport tagjait kiszolgálja. A budapesti központjukba, a logisztikai csapat bővítése miatt keresünk nekik új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 6 nap múlva