MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk a piac meghatározó szereplője a műszaki gumi termékek gyártásában és forgalmazásában. Főbb termékcsoportjaik a formacikkek (műanyag-gumi termékek, rugóalátétek), extrudált termékek (profilok, csövek) és a keverékek (SBR, ECO)

Minőségügyi csapatukat bővítését tervezik, így várják jelentkezőiket az alábbi munkakör betöltésére:

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Feladatok:
  • Minőségügyi standardok fejlesztése és követése
  • Beszállítói és vevői kapcsolattartás és reklamációkezelés
  • Vevői és belső auditok koordinálása, auditokon való részvétel
  • Aktív részvétel és felelősség az FMEA készítésében és karbantartásában
  • Minőségügyi dokumentumok elkészítése és kezelése
  • Minőségügyi rendszer kezelése, fejlesztése
Elvárások:
  • Felsőfokú minőségügyi képzést biztosító bizonyítvány megléte
  • IATF 16949 minőségirányítási szabványok ismerete, alkalmazása
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Precíz, megbízható munkavégzés, minőségre törekvés
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Előny:
  • Minimum 1 éves, hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás
Amit ügyfelünk kínál számodra:
  • Tapasztalatodhoz illeszkedő bércsomag (alapbér + cafeteria)
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: laptop és mobiltelefon biztosítása, akár magánhasználatra is
  • Partnerlátogatáshoz kulcsos autó
Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, frissített önéletrajzod benyújtásával várjuk jelentkezésedet!

Hasonló pozíciók

Minőségbiztosítás, -ellenőrzés | Heves megye

Partnerünk az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. Fejlesztéseiknek köszönhetően mérnök csapatuk folyamatosan bővül, így új szakembert keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 52 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a piac meghatározó szereplője az autóipar, gyógyászati ipar, fogyasztási cikk ipar által felhasznált dekorációs műanyagok tervezésében és előállításában. Több mint 100 év szakértelmével és három kontinens négy országában lévő gyáregységeivel ezen piaci szegmens egyik legfejlettebb vállalata. Minőségügyi csapatukat bővítését tervezik, így junior és senior pozícióba is várják jelentkezőiket az alábbi munkakör betöltésére:

A hirdetés lejár 31 nap múlva

Ügyfelünk a századforduló óta működő európai tulajdonú konszern magyarországi gyártó vállalata. Az 1990 -es években alapították hazánkban a jelenleg közel 1600 fővel működő gyáregységüket Kelet - Magyarországon. A járműipar három szegmensébe gyártanak világklasszis termékeket. A termelés mellett termékfejlesztéssel is foglalkoznak, amely magában foglal a tervezéstől az új típusok piaci bevezetéséig minden tevékenységet. A fenntartható mobilitás kérdésére adnak választ és számos megoldással rendelkeznek, amivel ezt a célt el tudják érni.

A hirdetés lejár 34 nap múlva