ÉPÍTÉSZ SZAKTANÁCSADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban

Szereti az innovatív és egyedi megoldásokat?
Végre szeretne Ön lenni egy termék úttörője Magyarországon?
Szeretne egy teljes üzletágat felépíteni és később vezetőként bizonyítani?

Akkor ne keressen tovább, mert ebben a lehetőségben mindez megvan!

Ügyfelünk egy osztrák multinacionális építőipari vállalat.

Legnagyobb betonelemgyártó vállalatként, mára Magyarországon 3 gyáregységgel rendelkezik és számos mély,- magas,-szerkezet,- hálózat,- és útépítési referenciával.

Jelenleg egy új és innovatív termékük piaci bevezetésére keresnek talpraesett kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Kapcsolattartás tervezőkkel, beruházókkal, kivitelezőkkel,
  • Innovatív építészeti falpanel rendszer terjesztése, új projektek keresése,
  • Az új termékben ébredő lehetőségek fejlesztése,
  • A látszóbeton kialakítások kreatív összehangolása, homlokzatok megálmodása,
  • A projektek műszaki előkészítése, árajánlatok kidolgozása,
  • Műszaki egyeztetések lebonyolítása,
  • Tervezőkkel és gyáregységekkel kapcsolattartás,
  • Megvalósult műszaki tartalom követése, utókalkulációk készítése.
Elvárások:
  • Egyetemi vagy főiskolai építő, - vagy építészmérnöki végzettség Bsc,
  • Legalább 2-3 év szakmai gyakorlat építőiparban az alábbi területek valamelyikén: építész tervező vagy belső építész vagy értékesítő,
  • Alapszintű nyelvtudás angol és / vagy német.
Előnyök:
  • MSc építész-, építőmérnöki végzettség,
  • FMV jogosultság,
  • AUTOCAD/ARCHICAD ismeret,
  • Látszóbeton termékek iránti érdeklődés,
  • Látszóbeton matricák, felületképzés ismerete, kreatív használata,
  • Betontechnológiai ismeretek.
Juttatások, ajánlat:
  • Innovatív, egyedi projektekben való részvétel,
  • Kihívásokkal teli, változatos munka,
  • Dinamikus, fiatalos munkakörnyezet, modern munkafeltételek,
  • A pozíciónak megfelelő versenyképes jövedelem,
  • Céges autó, vállalati laptop, telefon,
  • Csapatban való együttműködés,
  • Fix munkaidő.
Munkavégzés helye: Budapest, XIV. kerület és országos

Munkaidő:
  • Irodai munkarend: hétfőtől - csütörtökig 7.00 - 16.00 óráig, pénteken 7.00 - 13.30 óráig
  • Később rugalmas munkaidő
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Budapest

Ügyfelünk üzletek, éttermek és irodák belsőépítészeti tervezésével és teljeskörű kivitelezésével foglalkozó vállalat. Céljuk a megrendelői igényekhez való maximális alkalmazkodás és mindenre kiterjedő professzionális szolgáltatás nyújtása. Most növekvő csapatukba keresünk lelkes és elkötelezett szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva