HSE MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: EHS, Környezetvédelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Jász-Nagykun-Szolnok megyei partnerünk fő profilja a kukoricafeldolgozás. Vezető szerepet töltenek be a takarmány és élelmiszeripari alapanyagok előállításában.

A legmodernebb technológiákkal felszerelt gyárukba, 4 fős HSE csapatuk vezetésére keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert:

HSE MANAGER

Főbb feladatok:

  • 4 fős HSE csoport vezetése, a munka- tűz- és környezetvédelmi feladatok koordinálása, összefogása
  • Munka- és egészségbiztosítási rendszer kialakítása és felügyelete
  • Beruházási projektek munkavédelmi feladatainak, biztonsági és egészségvédelmi koordinátori tevékenységének ellátása
  • Részt vesz a meglévő és új beruházások és technológiai változások miatt felmerült kockázatelemzésben
  • Részt vesz a meglévő és új berendezések munkavédelmi szempontú vizsgálatában, üzembe helyezésében
  • Hatósági engedélyekben előírt dokumentációs rend kialakítása, működtetése és folyamatos fejlesztése, hatósági kapcsolattartás
  • Riportok, jelentések készítése és megküldése a vezetőség részére
  • A Vállalatnál érvényben lévő munka- és tűzvédelmi szabályok rendszeres karbantartása, ismertetése és ezek magas fokú betartásának ellenőrzése a gyár teljes területén
  • Napi jelentés készítése a területen feltárt hiányosságokról
  • Balesetek kivizsgálása, jelentések készítése, megelőző intézkedések és javaslatok előkészítése
  • Együttműködés a termeléssel és a társosztályokkal

A pozíció betöltésének feltételei:

  • Releváns felsőfokú végzettség (EHS szakmérnök/munkavédelmi mérnök/környezetmérnök stb.)
  • Legalább 3-5 év tapasztalat EHS mérnök vagy koordinátor pozícióban gyártási területen
  • 2 év vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban egyaránt (vevői auditokhoz, külföldi partnerekkel való kapcsolattartáshoz)
  • Kiváló kommunikációs készség, határozott fellépés, céltudatosság
  • B kategóriás jogosítvány

Amit a vállalat kínál:

  • Vezetői pozícióhoz illeszkedő alapbér
  • Vállalati gépjármű magán célú használatra
  • Cafeteria
  • Éves célprémium
  • 13. havi bér

Munkavégzés helye:

  • Tiszapüspöki (Jász-Nagykun-Szolnok megye)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával és egyeztessünk a részletekről!