PROJEKT MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Biztonságtechnika

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk több mint 10 éve foglalkozik biztonságtechnikai rendszerek kialakításával, őrzésvédelmi szolgáltatással, ill. távfelügyeleti, gépjárművédelmi szolgáltatásokkal.

Bővülő csapatába keressük új munkatársukat

pozícióba, akár azonnali munkakezdéssel.
Projekt menedzserként leendő feladataid:
  • Gyengeáramú / biztonságtechnikai rendszerek tervezése, kivitelezése és utókövetése
  • Árajánlatok kidolgozása, megrendelések nyomon követése, árazási feladatok ellátása
  • Műszaki átadás-átvétel lebonyolítása és dokumentálása
  • Logisztikai folyamatok ellátása, szerelő csoport beosztása és munkájuk ellenőrzése, irányítása
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése – teljesítési igazolások, számlák stb. dokumentációk, engedélyeztetések
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség (biztonságtechnikai szerelő vagy biztonságtechnikai mérnök végzettség megléte előny!)
  • Minimum 3 év tapasztalat biztonságtechnikai rendszerek kiépítésében
  • Programozási ismeretek, munkavezetői készségek
  • Angol középfokú nyelvtudás
  • MS Office, DWG, AutoCad ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
Amit a cég kínál:
  • Kiváló alapfizetés
  • Egyénre szabott jutalmazás és bónusz a lezárt projektek után
  • Cégesautó saját használatra is
  • Munkavégzéshez mobiltelefon és laptop
  • Rugalmas, kötetlen munkaidő hétköznapokon
Munkavégzés helye:

  • Megbízónk központja Budapesten, a XI. kerületben, a Nyéki Imre Uszoda közelében található, a munkavégzés országos.

Kattintson a Jelentkezés gombra és pályázzon magyar nyelvű önéletrajzával!

Kérdésed van a fenti állással kapcsolatban?