CTP OPERÁTOR (NYOMDAI ELŐKÉSZÍTŐ)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk Magyarország vezető, legnagyobb, valamint legmodernebb digitális és ofszet nyomdája. Most nyomdai előkészítő csapatuk legújabb tagját keressük

pozícióba Gödöllőre, a legkorszerűbb ofszet nyomdaüzembe.
Mi lesz a feladatod nyomdai előkészítőként?

  • Az ügyféltől kapott PDF állományokat fogod ellenőrizni, feldolgozni a technológiának megfelelően.
  • Kilövéseket készítesz digitális nyomógépekre/ofszet nyomógépekre.
  • Szakmai kérdésekben szoros kapcsolatot tartasz és egyeztetsz a kereskedelmi munkatársakkal, ügyfelekkel.
  • Szakmai tanácsadást nyújtasz grafikai/nyomdai előkészítési kérdésekben.
Amit Megbízónk vár Tőled:

  • Középfokú nyomdaipari végzettség
  • Minimum 3 éves tapasztalat nyomdai előkészítő munkakörben és kilövések készítésében
  • Quite Imposing/Signastation vagy egyéb kilövő program ismerete, valamint Adobe Acrobat
  • Professional szoftver magabiztos használata alapfeltétel!
  • Color management ismeretek és Enfocus Pitstop ismerete, készségszintű használata
  • Önálló munkavégzés és gyors problémamegoldási képesség
Előnynek számít, de nem feltétel:

  • Egyéb grafikai programok (Indesign, Photoshop, Illustrator) ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • QAD (vagy más) vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Azonnali munkakezdés
Amit Megbízónk kínál Számodra:

  • Olyan bércsomagot, amiben az alapbéred mellett a szakértelmed és a hibamentes munkavégzésed is szerepet játszik - teljesítmény bónuszokkal.
  • Egy stabil és tőkeerős munkáltatói hátteret, ahol nem kell azon aggódnod, hogy megkapod-e a fizetésed az ígért időpontban.
  • Hozzájárulnak a munkába járásodhoz akár a bérletedről, akár az üzemanyag költségedről van szó.
  • Délutános műszakpótlékot.
  • Megtámogatják az étkezésed, így 25% kedvezménnyel tudsz ebédet rendelni.
  • Modern, biztonságos, egészséges munkakörnyezetet, és folyamatos géppark korszerűsítést: egy 2017-ben elkészült, zöldmezős beruházásban épült üzemben történik a munkavégzés, többek között Heidelberg SX B/1 8 színes nyomógép és Wohlenberg Quickbinder ragasztókötőgép használatával.
  • Tervezett és támogatott betanulási programot, hogy a beilleszkedésed zökkenőmentes legyen.
Munkarend:

  • Teljes munkaidő, két műszakos munkarendben (6:00-14:30; 13:30-22:00)
Munkavégzés helye:  Gödöllő, Pattantyús Ábrahám krt. 16. (Ipari Park)

Jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Pest megye

Partnerünk egy több mint 25 éves svájci tulajdonú vállalkozás, amely címkenyomtatás és nyomdaipari felületkezelés területére specializálódott. Most számára keresünk szakembert az alábbi pozícióba egy műszakos munkarendbe:

A hirdetés lejár 27 nap múlva