KONTROLLING VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

A forecast elemzések, havi és negyed éves riportok, költségszámítások a mindennapjaid szerves részét képezik?

Amennyiben kontrolling területen dolgozol és nem csak Excel táblázatokban érzed magad otthon, hanem vezetési, szervezési készségedet is szívesen kamatoztatnád, úgy ez a lehetőség most neked szól!

Megbízónk egy globális piacot vezető, német logisztikai cégcsoport magyar leányvállalata.
Hazánkban 20 éve működik, fő tevékenysége a közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozás.

Egy szuper csapat élére keressük hozzájuk az új munkatársat a következő munkakörbe:

A leendő munkatárs feladatai lesznek:
  • Beosztottak szakmai felügyelete és irányítása
  • Vállalati kontrolling rendszer működtetése és fejlesztése
  • Havi zárási feladatok, budget, forecast teendők koordinálása
  • Rendszeres és eseti jellegű riportálási feladatok ellátása
Elvárások:
  • Felsőfokú pénzügyi/gazdasági végzettség
  • Több éves szakmai tapasztalat hasonló munkakörben, ebből legalább 1 éves vezetői munkaviszony
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • MS Office és SAP program ismerete
Előny:
  • Logisztikai/szállítmányozási cégnél szerzett tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes juttatási csomag (Alapfizetés + cafeteria)
  • Céges laptop és mobiltelefon biztosítása
  • Home Office lehetőség
  • Ingyenes céges buszjárat
  • Rugalmas munkaidő
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Békés megye

Partnerünk prémium élelmiszerek gyártásával és kereskedelmével foglalkozik. A kb. 280 fős cég Orosházán található, jól frekventált helyen. 6 fős gazdasági egységük vezetésére keresik új munkatársukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 59 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Debrecen

Partnerünk egy, az utóbbi években nagy ütemben fejlődő, betonacél és betonvas gyártásával, megmunkálásával foglalkozó vállalat. A kezdetben családi vállalkozásként működő szervezet jelentős növekedésben van, emiatt szeretnék pénzügyi folyamataikat is fejleszteni, hogy lépést tudjanak tartani a növekedéssel, ezért pénzügyi csapatuk élén bővülnének új vezetői pozícióval: