VILLAMOSMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Tolna megye

Munkaterület: Energiaipar

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ha szeretnél izgalmas projektekben részt venni és a Paksi Atomerőmű munkálatain dolgozni,
akkor ez a Te lehetőséged!

Megbízónk fővállalkozásban a Paksi Atomerőmű kiemelt beszállítójaként számos területen tevékenykedik:
magas- és mélyépítészet, gépészeti rendszerek kivitelezése és karbantartása, víztermelési, szennyvízgyűjtési és elosztási rendszerek üzemeltetése és karbantartása, valamint villamos installációs tervezési, szerelési és karbantartási munkák elvégzése.

Villamos szakági területük bővülés miatt keresi új kollégájukat

pozícióba.

Ellátandó feladatok:
  • Villamos tervezési munkák elvégzése
  • Műszaki üzemeltetési és karbantartási tanácsadás támogatása
  • A kapott projektmunkák szakmai előkészítése, tervek ellenőrzése és szakmai felügyelete
  • A munkavégzéshez kapcsolódó dokumentációk, munka és tűzvédelmi előírások, szabályzatok előkészítése
  • A dokumentációkba foglalt előírások munkatársakkal való betartása
  • A munkavégzéshez szükséges anyagok, eszközök beszerzése, megrendelése
  • Alvállalkozók és szállítók kiválasztása, megversenyeztetése
  • A megrendelőkkel és üzemeltetőkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Az elvégzett projektmunkák során feltárt esetleges szakszerűtlenségek kijavításának elrendelése, határidők betartatása
  • Az elvégzett munkák ellenőrzésében és felügyeletében való aktív részvétel, átadási dokumentáció elkészítése
Szeretnék, ha rendelkeznél:
  • Villamosmérnök végzettséggel
  • Legalább 5 év építőipari környezetben szerzett villamosmérnöki tapasztalattal
  • B kategóriás jogosítvánnyal
  • Magasfokú problémamegoldó készséggel
Előny:
  • Angol középfokú nyelvtudás
Juttatás:
  • Piacképes alapfizetés
  • Céges autó korlátlan magánhasználatra
  • Stabil munkahely
Munkavégzés helye és ideje:
  • Paks
  • Hétfőtől péntekig 6-14 óráig
Ha felkeltette az érdeklődésedet a lehetőség, pályázz magyar nyelvű önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk fő profilja a kukoricafeldolgozás, vezető szerepet töltenek be a takarmány és élelmiszeripari alapanyagok előállításában. A legmodernebb technológiákkal felszerelt gyárukba keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, egy gyöngyösi gyártó vállalat az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. A termékfejlesztés mindig is sarkalatos pont volt a cég életében, ezért R&D részlegükre jelenleg is várják új csapattársaikat az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 52 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat a következő pozícióba

A hirdetés lejár 6 nap múlva