PROJEKTMÉRNÖK (AUTOMATIZÁLÁS)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Német Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk épületautomatikai rendszerek tervezésével, kivitelezésével, meglévő automatika rendszerek karbantartásával, mérnöki csapatuk műszaki tanácsadással foglalkozik.

Projektjeik száma bővül, így növekvő csapatukba keresik új kollégájukat

PROJEKTMÉRNÖK

pozícióba.
Feladataid lesznek:
  • Épületautomatika rendszerek programozása
  • Telepített rendszerek helyszíni beüzemelése és hibajavítása
  • Épületfelügyeleti központok telepítése, grafikus megjelenítések elkészítése
  • Kapcsolattartás a projekten a megrendelővel és alvállalkozókkal
  • Esetlegesen gyakornokok, junior kollégák mentorálása
Elvárások:
  • Villamosmérnök / mechatronikai mérnök / gépészmérnök vagy informatikus végzettség
  • VAGY szakirányú középfokú végzettség (elektrotechnikus, villanyszerelő, műszerész vagy mechatronikai technikus)
  • Legalább 2-3 év tapasztalat automatizálásban szerviz területről vagy projekt tapasztalat
  • Angol vagy német nyelv dokumentációs / olvasási szintű ismerete
  • B-kategóriás jogosítvány, aktív vezetői engedély
  • Motivált, céltudatos személyiség
Előny:
  • Ideálisan villamosmérnök / mechatronikai mérnök / gépészmérnök vagy informatikus végzettség
  • Épületautomatika rendszerek ismerete
Amit ügyfelünk kínál számodra:
  • Tapasztalatodhoz illeszkedő bérezés - teljesen bejelentett alkalmazotti munkaviszony
  • Év végi bónusz
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök - laptop, mobiltelefon
  • Munkába járás támogatása
  • Cégautó magánhasználatra - a betanulási időszakot követően
  • Home office lehetőség megbeszélés alapján
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 14. kerületi központ
  • Partnerlátogatás során országos munkavégzés (leginkább Pest megyei projekthelyszínek, ritkábban vidék)

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet, várjuk jelentkezésedet frissített, magyar nyelvű önéletrajzod elküldésével!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a piac meghatározó szereplője az autóipar, gyógyászati ipar, fogyasztási cikk ipar által felhasznált dekorációs műanyagok tervezésében és előállításában. Több, mint 100 év szakértelmével és három kontinens négy országában lévő gyáregységeivel ezen piaci szegmens egyik legfejlettebb vállalata. Projekt csapatukba keressük most az új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 36 nap múlva
Gyártás, Termelés | Bács-Kiskun megye

Ügyfelünk, ERŐSÁRAMÚ villamos kapcsolóberendezések gyártásával foglalkozó európai multinacionális vállalat, idén negyedik alkalommal került fel a Fortune top vállalatokat összegyűjtő listájára. Az energiahatékonyságban 1. helyen, Erőműben és vezérlés-biztonságban 1. helyen, kritikus áramellátásban és megbízható hűtésben 1. helyen állnak. Kunszentmiklósi gyárában középfeszültségű berendezések és készülékek előállításával foglalkoznak. Műszaki csapatukat szeretnék bővíteni egy új kollégával az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 42 nap múlva