CAD MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Proto- és kissorozatú nyomtatott áramkör gyártására specializálódott partnerünk bővülés miatt

tervrajzok elkészítésére keres új munkatársat az alábbi pozícióba:

CAD MÉRNÖK
Feladatok:
  • Új termékek megtervezése
  • A munka pontos, hatékony, határidőre történő elvégzése, ellenőrzése
  • Kapcsolattartás és egyeztetés az ügyfelekkel, megbízókkal
  • Határidők betartása és betartatása a közreműködő munkatársakkal és a partnerekkel
Elvárások:
  • Műszaki / gépészeti technikusi vagy mérnök végzettség
  • Legalább egy év gyakorlat, CAD szoftverrel történő tervezés
  • Folyékony, középfokú angol nyelvtudás
  • Kreativitás, önállóság, de képesség a csapatban történő munkavégzésre is, proaktivitás
Amit kínálnak:
  • Fix alapbér tapasztalat szerint egyéni megbeszélés alapján + egyéb juttatások (havi jutalom, egyéni jutalmazás, negyedéves bónusz, karácsonyi jutalom, minimum 3 év után törzsgárda jutalom)
  • Cafeteria  (próbaidő után havi nettó 22.000 Ft SZÉP kártyán, mely összeg az évek során emelkedik)
  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
Munkavégzés helye:
  • Felsőtárkány
Munkaidő:
  • Rugalmasan 7:30-15:30 vagy 8:00-16:00 (az ebéd szünetet nem szükséges ledolgozni)
Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Ügyfelünk az egyik legkedveltebb CAD rendszer, a SOLIDWORKS vezető viszonteladója Magyarországon. A cég kiemelkedő szakmai tudással rendelkező kollégái a hét minden napján azért dolgoznak, hogy ügyfeleik életét megkönnyítsék és a hatékony munkavégzéshez hozzásegítsék. Jövőbe mutató megoldásaikkal előre mozdítják a magyarországi vállalatok fejlődését. Összetartó mérnökségi csapatukba keresnek új kollégát, akit felruházhatnak olyan, máshol nem elsajátítható tudással, amivel hatékonyan és könnyedén tudja segíteni az ügyfelek munkáját és hozzájárul a csapaton belüli stresszmentes, jókedvű munkavégzéshez. Amennyiben ez a leírás rád illik, csatlakozz hozzájuk az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 12 nap múlva