ÜGYVEZETŐI ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Olasz Középfok szóban és írásban

Partnerünk prémium kategóriás rétegelt lemez gyártással foglalkozik. Az olasz hátterű vállalat Magyarországon 3 telephellyel működik.

Szolnoki, 250 fővel üzemelő egységükben dolgozik a cég ügyvezetője, aki úgy döntött, hogy operatív teendőivel kapcsolatban segítséget venne igénybe egy asszisztens formájában.

Nos, ez az asszisztens lenne az, akit mi keresünk, mutatjuk a részleteket:

Milyen feladatokban számítanak a segítségedre?

  • Ügyvezető operatív munkájának támogatása - mivel hozzá tartoznak a pénzügyi, számviteli, munkaügyi területek is, ezért ilyen jellegű feladatokkal biztosan találkozni fogsz
  • Dokumentumok, elemzések, prezentációk elkészítése - amelyek segítik a vezetői döntéseket
  • Területeknek kiadott feladatok teljesülésének nyomon követése, riportálás - mondhatni te leszel az ügyvezető szeme és füle
  • Partnerekkel való kapcsolattartás szóban és írásban - ide tartozik az olasz anyavállalat is, így angol nyelvtudásodra mindenképpen szükséged lesz
  • Megbeszélések, találkozók, programok megszervezése és előkészítése - tehát klasszikus asszisztensi feladatokat is kapsz majd
  • Dokumentumkezelés, belső nyilvántartások vezetése, adatszolgáltatás - az elkerülhetetlen adminisztráció :)
  • Projektekben való részvétel - nem csak ideírtuk, valóban szeretnének bevonni különböző projektfeladatokba is!

Ilyen jelöltre gondoltunk:

  • Rendelkezik felsőfokú, gazdasági területen szerzett végzettséggel
  • Van néhány év tapasztalata asszisztenciába, adminisztrációban, esetleg pénzügyi területen
  • Magabiztos angol (vagy olasz) nyelvtudással rendelkezik szóban és írásban egyaránt
  • Ismeri és használja az MS Office programokat (Word, Excel, PPT)

Mit kínálunk a munkádért cserébe?

  • Olyan bért, amivel elégedett leszel - erről bértárgyalás során egyeztek majd meg
  • Nemzetközi környezetet és előrelépési lehetőséget
  • Tervezhető munkaidőt: H-P 8:00 - 16:30

Munkavégzés helye:

  • Szolnok, Újszászi út (tömegközlekedéssel is megközelíthető, buszmegálló 5 percre)

Ha megtetszett a pozíció, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal a lenti gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Fontos számodra az angol nyelv napi szintű használata? Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában, esetleg műszaki beállítottságú is vagy? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk 31 éves múlttal rendelkező élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó vállalat. Családias hangulatú, 7 fős csapata bővül, ezért keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva

Partnereinknek csak a legjobbat kívánjuk nyújtani mind a termékeink minőségét mind a szolgáltatásaink színvonalát tekintve. Cégünk 100%-ban magyar tulajdonú. Országos hálózatunknak és web áruházainknak köszönhetően teljes lefedettséggel rendelkezünk a magyar piacon. Magyarország vezető szárazépítési és szigeteléstechnikai kereskedelmi cége, budapesti telephelyeire az alábbi munkakörbe keres új kollégákat:

A hirdetés lejár 2 nap múlva