MŰSZAKI ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Ügyfelünk a megújuló energiaforrások hasznosításának több évtizedes tapasztalatát kínálja Magyarországon.Családi vállalkozásként 2002 óta azért dolgoznak, hogy Magyarországon is minél több háztartás és vállalkozás számára biztosítsanak energia-hatékony fűtési, hűtési és áramtermelési megoldást. Megújuló energiaforrásokat hasznosító megoldásaikat elsősorban német, osztrák és más európai gyártók prémium kategóriájú termékeivel biztosítják.

Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • Gépészeti és komplex rendszerek értékesítése lakossági ügyfeleknek (főként: hőszivattyú, napelem)
  • Műszaki tanácsadás, tájékoztatás, helyszíni felmérés
  • Telepítések szervezése, ügyfelek tájékoztatása szorosan együttműködve a szerviz csapattal

Elvárások:

  • Min. középfokú műszaki végzettség
  • Min. 2 éves tapasztalat műszaki értékesítőként
  • Középszintű angol nyelvtudás - főként írásban, a dokumentációk/műszaki szövegek megértéséhez
  • Hatékony és proaktív kommunikáció és együttműködés az ügyfelekkel, a munkatársakkal és az alvállalkozókkal
  • Strukturált gondolkodásmód és jó időbeosztás képessége
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Gépészmérnök/villamosmérnök végzettség
  • Jártasság a megújuló energia területen, elsősorban hőszivattyúk, napelemes rendszerek értékesítésében
  • Erős tárgyalóképesség

Juttatások:

  • Versenyképes alapbér +  értékesítés után járó jutalék
  • Céges autó az ügyfél-látogatásokhoz
  • Bejárás támogatása

Munkarend: H-CS 8:00-17:00 és P 8:00-14:30

Munkavégzés helye: Dunakeszi

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem küldje el önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 64 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Több mint 50 éve működő partner cégünk a fröccsöntési technológiában jártas országos és nemzetközi szinten. Németország és Verőcei telephelyeiken precíz és nagy pontosságú műanyag fröccsöntött alkatrészeket gyártanak az autóipar, az elektronika, az orvostechnika és a gépipar számára. Magyarországi partnerhálózat kialakítására keresünk munkatársat az alábbi új pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva