FORGÓGÉPES KARBANTARTÁSI SZAKÉRTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Ügyfelünk fő tevékenysége a villamosenergia-termelés, emellett villamos- és gázkereskedelmi engedéllyel is rendelkezik. Összesen
794 MW-os teljesítményével a magyar villamosenergia-rendszer legnagyobb gáztüzelésű erőműve.
Gépész szakterületű karbantartás szervezeti egységükbe keresnek új munkatársat

pozícióba.
Az alábbi feladatok várnak Rád:
  • Gázturbinák, gőzturbinák és segédberendezéseik karbantartásának és javításának előkészítése és végrehajtása, szakmai felügyelete
  • Nagy forgógépek üzemképességének folyamatos fenntartása, állapotfigyelése, működőképességének felügyelete
  • Online telepített rezgésdiagnosztikai platform és mérőműszerrel végzett mérések végzése
  • A berendezések gyártóval való kapcsolattartás
  • Tartalék alkatész menedzsment
  • Turbinák és segédberendezések műszaki fejlesztési folyamatainak ütemezése, koordinációja, ellenőrzése
  • Karbantartási és műszaki fejlesztési tevékenységekkel összefüggő riportálás, dokumentálás
Elvárások:
  • Gépészmérnök végzettség
  • Műszaki diagnosztikai-, rezgésdiagnosztikai ismeretek
  • 4-5 év szakirányú vagy rokon területen eltöltött szakmai gyakorlat
  • Gyakorlatban történő munkavégzés
  • Kommunációképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek
Előny:
  • Szakmérnöki végzettség

Juttatási csomag:
  • Versenyképes alapfizetés
  • Cafetéria
  • Önkéntes nyugdíjpénztári befizetés
  • 13. havi fizetés
  • Bónusz
  • Áramkedvezmény
  • Életbiztosítás
  • Egészségbiztosítás és szűrés
  • Képzési lehetőgések
Munkavégzés helye:
  • Százhalombatta
Munkaidő:
  • H-P: rugalmas

Amennyiben úgy érzed rendelkezel megfelelő tapasztalattal a kínált álláshoz, töltsd fel frissített önéletrajzod.

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Gyártás, Termelés | Nógrád megye

Autóiparban dolgoznál? Biztos hátterű vállalatot keresel? Szívesen dolgoznál saját projekteken? Szeretnéd, ha javaslataiddal, meglátásaiddal hatással lennél egy cég életére? Egy támogató, motiváló, fejlődést biztosító közösségben képzeled el a jövőd? Ne keress tovább, ez a pozíció Neked szól! Ha érzel magadban kellő motivációt és elhivatottságot, pályakezdőként is jelentkezhetsz! Ügyfelünk egy autóipari beszállító cégcsoport része Észak-Magyarország területén. Csapatukba keresünk most új kollégát az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk nemzetközi gyártócég, akik főként kertépítésben, újrahasznosításban és bioenergiaszektorban használt munkagépek gyártásával, értékesítésével és szervizelésével foglalkoznak. Magyarországi, családias csapatuk bővítése céljából keresnek akár pályakezdő, de mindenképpen műszaki affinitással rendelkező agilis kollégát.

A hirdetés lejár 18 nap múlva