WEBSHOP ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő, termékpalettáját folyamatosan bővítő webáruház.
Lendületes, jó hangulatú csapatába keresünk jelenleg új kollégát

pozícióba, Ceglédre.
Feladataid a következők lesznek:

  • Ügyfélszolgálati hívásokat kell fogadnod, illetve a webshop felületén a chatbotot kell kezelned, ezáltal a kiváló, udvarias kommunikáció elengedhetetlen.
  • Cikktörzset kell karbantartanod, így pontosan, precízen kell dolgoznod.
  • Beérkező rendeléseket fogsz rögzíteni, adminisztratív kezelni elejétől a végéig.
  • A meglévő termékadatlapokat kell karbantartanod; termékismertetőt bővíteni, létrehozni termékleírással és képpel, így fontos, hogy lényegretörően, pontosan tudj fogalmazni írásban, valamint, hogy egy képszerkesztő program se fogjon ki rajtad.
  • Fontos, hogy el tudj merülni egy termékleírásban. Mielőtt kikerül a webshop felületre a termék, a lehető legtöbb információval rendelkezned kell róla, hogy profin jelenjen meg az.
  • Bejövő rendeléseket kell feldolgoznod, számláznod, illetve előkészítened futárszállítás esetén is.

Megbízónk elvárásai:

  • Középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű Excel ismeret
  • Legalább 1 képszerkesztő program magabiztos ismerete
  • Legyél ügyfélorientált
  • Fontos, hogy érdeklődj az e-kereskedelem iránt
  • Akarj fejlődni, tanulni a webáruház működtetésének folyamatairól
Előnyt jelent, de nem feltétel:

  • Jártasság webshop működtetésben
Amit Megbízónk kínál Számodra:

  • Remek fejlődési- és karrier lehetőség
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Stabil háttér és megbízhatóság
  • Innovatív környezet
  • Pozitív munkahelyi légkör és támogató csapat
Munkavégzés helye:

Cegléd - így lakóhely szempontjából az ideális jelöltünk ceglédi lakos, vagy könnyen becsatlakozik az M4-M5-ös autópályára.

Jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Győr

Megbízónk a magyar üzleti informatikai piac egyik meghatározó szereplője. Főként saját fejlesztésű pc alapú kereskedelmi rendszerekkel foglalkozik. Családi vállalkozásként indult, mostanra több száz kollégát foglalkoztató cégcsoporttá nőtte ki magát. Az alapítók ennek ellenére megtartották a családias, rugalmas és szerethető céges légkört. Folyamatos fejlődési lehetőségeket kutató, támogató és lendületes csapatukba keresünk új kollégát teljes munkaidőre az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 28 nap múlva