MIKROBIOLÓGUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Agráripar, Mezőgazdaság

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk magyar tulajdonú családi vállalkozás, amely környezetvédő talajjavító eljárásokat fejleszt.

Bővülő csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba.
Mikrobiológusként leendő feladatai:
  • Baktériumokkal és fonalas gombákkal kísérletek tervezése és lebonyolítása, új talajjavító eljárások kidolgozása, K+F projektekben részvétel
  • Gyártáshoz szükséges oltóanyag előállítása, gyártásközi mintavétel és ellenőrzés
  • Analitikai mérések elvégzése (enzim, fitohormon, mikotoxin vizsgálatok)
  • Teljeskörű dokumentáció
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú biológus, mikrobiológus vagy biomérnök végzettség
  • K+F területen szerzett tapasztalat
  • Minimum 1 év laboratóriumi tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (Excel, Word)
  • Elhivatott, megbízható és pontos személyiség

Előny, de nem feltétel:

  • Talajökológiai ismeretek
  • Fermentációs területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin
  • Saját gépjármű
Amit Megbízónk kínál:
  • Pozícióhoz illő bérezés
  • K+F lehetőség
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Felelősségteljes, változatos feladatok, munkáltatói megbecsülés
  • Modern, jól felszerelt labor
Munkavégzés helye: Beszterec, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Csatlakozz ahhoz a csapathoz, amely a hazai termőföldek javításán dolgozik!

Hasonló pozíciók

Egészségügy, Szociális ellátás | Budapest

Partnerünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat, mely szakembert keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 2 nap múlva