JUNIOR KARBANTARTÓ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban vagy Angol Felsőfok szóban és írásban vagy Angol Tárgyalási szint

Karbantartó mérnökként új kihívásokat keres? Egy zöldmezős beruházásban megtalálhatja!

Partnerünk Dél -Korea 5. legnagyobb vállalatcsoportja, 24 országban vannak jelen.

A tatabányai ipari parkban épülő gyáregységük autóipari beszállító cégként, az elektromos autókhoz akkumulátort gyártó vállalatokat fogja kiszolgálni. Tőkeerős cég, ide érdemes váltani!

Csatlakozzon csapatukhoz az alábbi pozícióban:

Feladatok:

  • Karbantartó csapat műszakbeosztásának kialakítása és munkaidejének nyomon követésében való részvétel,
  • Karbantartó technikusok szakmai támogatása, erőforrások koordinálása,
  • Tervezett karbantartások ütemezése, kontrollálásában való részvétel,
  • A gyártógépek rendelkezésre állásának biztosítása: megelőző karbantartások tervezése, állásidő elemzések, javító intézkedések,
  • Karbantartási költségek kontrollálása, nyomon követésében való részvétel,
  • Fejlesztésekhez, új projectekhez kapcsolódó feladatok,
  • Eljárások, munkautasítások készítése,
  • Kapcsolattartás alkatrész beszállítókkal, szervizekkel, alvállalkozókkal,
  • Mechanikus karbantartók munkavégzéséhez szükséges oktatások meghatározása, szakmai támogatása,
  • A gyár berendezései/felszerelései gépész műszaki rajzainak kezelése, aktualizálása,
  • Berendezések, épületek létesítésével és bővítésével kapcsolatos gépészeti munkák támogatása,
  • A berendezések, épületek mechanikus hibáinak dokumentálása, felügyelete, kiértékelése,
  • Karbantartáshoz szükséges mechanikus, pneumatikus, hidraulikus alkatrészek rendelkezésre állásának biztosítása (megállapítása, rendelése, készletkövetése),
  • Az auditok során a karbantartással kapcsolatos elvárások teljesítése.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség - preferáltan villamosmérnök, gépészmérnök vagy mechatronikai mérnök diploma,
  • Min. 1-3 év nemzetközi környezetben szerzett tapasztalat mechanikus karbantartó mérnökként,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás (Vezetőséggel való kommunikációhoz),
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • 2D; 3D tervezőprogram ismerete (AutoCAD),
  • Jó elemző képesség,
  • Rugalmasság és problémamegoldó képesség.

Előnyök:

  • NC/CNC gépek karbantartásában szerzett gyakorlat,
  • SAP ismeret,
  • Német nyelvtudás.

Juttatások:

  • Versenyképes, tapasztalathoz mért bérezés,
  • Cafetéria már az első hónaptól,
  • Jelenléti bónusz,
  • Bejárási támogatás,
  • Hosszú távú munkalehetőség,
  • Továbbképzések,
  • Családias hangulat,
  • Induló beruházás,
  • Változatos feladatok,
  • Tőkeerős cég.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8:00-16:30.

Munkavégzés helye: Környe.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük küldje el részünkre pályázatát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk piacvezető az elektronikai összeszerelési szolgáltatások területén. Leggyorsabban bővülő berendezés és fogyóeszköz forgalmazó Közép- és Kelet-Európában. Több mint 40 éve alapították Londonban, azóta pedig további 7 országban is képviseltetik magukat. Jelenleg bővülő csapatukba keresünk új munkatársat a következő pozícióba

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Ügyfelünk nemzetközi gyártócég, akik főként kertépítésben, újrahasznosításban és bioenergiaszektorban használt munkagépek gyártásával, értékesítésével és szervizelésével foglalkoznak. Magyarországi, családias csapatuk bővítése céljából keresnek akár pályakezdő, de mindenképpen műszaki affinitással rendelkező agilis kollégát.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Többéves tapasztalattal rendelkezel szervizelési, karbantartási munkakörben? Szívesen dolgoznál egy dinamikusan fejlődő vállalat tagjaként, ahol változatos feladatok várnak? Lennél egy olyan csapat részese, akik elkötelezettek, hogy munkájukkal hatékonyan és színvonalasan támogassák az egészségügyet? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged! Ügyfelünk immár 15 éves múlttal rendelkező, egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha! Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több, mint napi 1500 tesztet tudnak elvégezni. Bővítés végett keresünk Szerviz csapatukba tapasztalt, precíz kollégát az alábbi pozícióba: