ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a világ egyik vezető kintlévőségbiztosítója, több mint 75 éve segít vállalkozásokat, hogy tartós és fenntartható gazdasági növekedést érjenek el. 20 éve a magyar piac elismert szereplője.
Tevékenysége során ügyfeleinek megmutatja, rövid időn belül hogyan tudják optimalizálni üzleti döntéseiket és csökkenteni a pénzügyi kockázatokat.
Számára keresünk új munkatársat

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.
Értékesítőként leendő feladataid:
  • Szolgáltatások kiajánlása, új ügyfélkapcsolatok kiépítése, üzleti tárgyalások önálló bonyolítása
  • Ajánlatok készítése a társosztályokkal egyeztetetten
  • Heti riport készítése a kereskedelmi igazgató részére
  • Javaslatétel szolgáltatási termékek fejlesztésére, közreműködés a megvalósítási projektben
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel)
  • Minimum 1 év tapasztalat B2B értékesítési szegmensben (biztosítási, banki, pénzügyi, céginformációs, követeléskezelési szolgáltatások, faktoring, lízing területeken szerzett értékesítési tapasztalat előny!)
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Megbízónk kínál:
  • Korrekt alapbér és jutalékos rendszer
  • Negyedéves prémium
  • Cégesautó, laptop, mobiltelefon biztosítása magánhasználatra is
  • Home office lehetőség már a betanulási időszakban is
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: az iroda Budapest XIII. kerületében, a Dózsa György út metrómegálló közelében található, mellette szükséges látogatni az ügyfeleket
  • Munkaidő: hétfőn, kedden és szerdán 8:00 és 17:00 óra között, csütörtökön 8:00 és 16:30 óra között, pénteken 8:00 és 15:00 óra között
Kattintson a Jelentkezés gombra és pályázzon magyar nyelvű önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Fontos számodra az angol nyelv napi szintű használata? Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában, esetleg műszaki beállítottságú is vagy? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Minőségi élelmiszerek exportjával és importjával foglalkozó partnercégünk részére keresünk új munkaerőt a következő pozícióba: A cég közel 20 éve tölt be vezető szerepet a NEM romlandó élelmiszerek piacán és közel 20 országba szállítják termékeiket töretlenül.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk 31 éves múlttal rendelkező élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó vállalat. Családias hangulatú, 7 fős csapata bővül, ezért keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva