KERESKEDELMI ÉS MARKETING ASSZISZTENS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk 2007-ben alakult magyar mérnökiroda, amely komplex mérnöki és projektmenedzsment szolgáltatásokat biztosít elsősorban gyárak gépészeti, villamossági és automatikai fejlesztéséhez.

Bővítés miatt keresünk hozzájuk

pozícióba tapasztalt kollégát, azonnali kezdéssel, nagytarcsai telephelyükre.

Értékesítést támogató munkatársként leendő feladatai:

  • Aktív részvétel az ajánlatok és prezentációk készítésében és kreatív ötletelésekben, export lehetőségek felkutatása,
  • Marketing divízió támogatása: weboldalak, marketing anyagok tartalmi frissítése, hírlevelek kiküldése, részvétel rendezvények szervezésében,
  • CRM kezelése, adatbázis építése és frissítése,
  • Vevőelégedettség felmérése és piackutatás elvégzése.

Megbízónk elvárásai:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Minimum 3 éves tapasztalat hírlevelek írásában és kezelésében, weboldal karbantartásban és ügyfélkezelésben,
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel).

Előnyök:

  • B2B ipari szolgáltatónál szerzett tapasztalat,
  • Műszaki affinitás.

Amit Megbízónk ajánl:

  • Korrekt alapbér,
  • Egyéni és céges teljesítmény alapján járó bónuszok,
  • Cafeteria,
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Bejárási támogatás,
  • Megbízható, stabil háttér,
  • Modern munkakörnyezet,
  • Kiváló csapat, valódi közösség,
  • Folyamatos fejlődés.

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

Munkavégzés ideje: Hétfőtől péntekig napi 8 órában, rugalmasan

Kattintson a JELENTKEZÉS gombra és küldje el önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Fontos számodra a rugalmas munkarend és az angol nyelv napi szintű használata? Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 34 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Rendelkezel értékesítői vénával? Szeretnéd karriered egy profi környezetben megalapozni? Olvass tovább, ez a lehetőség NEKED szól! Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége. Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 29 nap múlva

Megbízónk a világ egyik vezető kintlévőségbiztosítója, több mint 75 éve segít vállalkozásokat, hogy tartós és fenntartható gazdasági növekedést érjenek el. 20 éve a magyar piac elismert szereplője. Tevékenysége során ügyfeleinek megmutatja, rövid időn belül hogyan tudják optimalizálni üzleti döntéseiket és csökkenteni a pénzügyi kockázatokat. Számára keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

A hirdetés lejár 36 nap múlva