ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MUNKATÁRS (MŰSZAKI TERÜLETEN)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Megbízónk 2007-ben alakult magyar mérnökiroda, amely komplex mérnöki és projektmenedzsment szolgáltatásokat biztosít elsősorban gyárak gépészeti, villamossági és automatikai fejlesztéséhez.

Bővítés miatt keresünk hozzájuk

ÉRTÉKESÍTÉST TÁMOGATÓ MUNKATÁRS

pozícióba tapasztalt kollégát, azonnali kezdéssel, nagytarcsai telephelyükre.

Értékesítést támogató munkatársként leendő feladatai:

  • Aktív részvétel az ajánlatok és prezentációk készítésében és kreatív ötletelésekben, export lehetőségek felkutatása
  • Marketing divízió támogatása: weboldalak, marketing anyagok tartalmi frissítése, hírlevelek kiküldése, részvétel rendezvények szervezésében
  • CRM kezelése, adatbázis építése és frissítése,
  • Vevőelégedettség felmérése és piackutatás elvégzése.

Megbízónk elvárásai:

  • Minimum középfokú végzettség műszaki területen,
  • Minimum 3 éves tapasztalat értékesítési támogatás munkakörben, műszaki területen (B2B ipari szolgáltatónál szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel!),
  • Minimum alapfokú angol nyelvtudás,
  • MS Office felhasználói szintű ismerete (kiemelten Excel),
  • Jogosítvány (B kategória).

Amit Megbízónk ajánl:

  • Korrekt alapbér,
  • Egyéni és céges teljesítmény alapján járó bónuszok,
  • Cafeteria,
  • Laptop, mobiltelefon,
  • Bejárási támogatás,
  • Megbízható, stabil háttér,
  • Kiváló csapat, valódi közösség
  • Folyamatos fejlődés.

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

Munkavégzés ideje: hétfőtől péntekig napi 8 órában, rugalmasan

Kattintson a JELENTKEZÉS gombra és küldje el önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

A hirdetés lejár 5 nap múlva

Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Fontos számodra az angol nyelv napi szintű használata? Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában, esetleg műszaki beállítottságú is vagy? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk 31 éves múlttal rendelkező élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó vállalat. Családias hangulatú, 7 fős csapata bővül, ezért keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 32 nap múlva