ÜGYFÉLMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Energiaipar

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy nemzetközi szinten működő vállalatcsoport, akiknek fő tevékenységük villamos energia termelés és értékesítés.
Az árampiacokon jelen lévő európai társaságok közül, mind az ügyfeleik számát, mind a beépített teljesítőképességüket tekintve a tíz legnagyobb társaság egyike.
Magyar leányvállalatuk csapatának bővítése céljából keresik új munkatársukat

pozícióba.

Ha rendelkezel haladó szintű Excel ismeretekkel, érdeklődsz az energetika iránt és szívesen dolgoznál egy nemzetközi nagyvállalat hazai csapatában, ahol megismerkedhetsz a villamos energia kereskedelem teljes értékláncával, akkor ITT a helyed!

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!l
Ügyfélmenedzserként a leendő feladataid:
  • Villamosenergia és kapcsolódó egyéb szolgáltatások értékesítése
  • Potenciális ügyfelek, közepes és nagy villamosenergia fogyasztó vállalatok megkeresése, tárgyalások lebonyolítása
  • Egyes termékek, szolgáltatások kapcsán termékgazda szerep ellátása
  • Részvétel a vállalat üzlet- és termékfejlesztési folyamatában
  • Árazás, ajánlatok kidolgozása, piacelemzés
  • Értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása
Megbízónk elvárásai:
  • Felsőfokú közgazdasági vagy műszaki végzettség
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány megléte, vezetői gyakorlat
  • MS Office ismerete (Excel haladó szintű ismerete elvárás)
Előnyt jelent:
  • Megújuló energia termeléssel kapcsolatos kereskedelmi tapasztalat
  • Portfoliómenedzsment/trading területen szerzett gyakorlat
Amit Megbízónk kínál:
  • Piacképes alapfizetés + teljesítmény alapú bónusz(30-40%)
  • Menedzserszűrés, áramdíj kedvezmény
  • Laptop és mobiltelefon biztosítása
  • Céges autó, magánhasználatra is
  • Rugalmas munkaidő
A munkavégzés részletei:

  • Munkavégzés helye: Budapest 13. kerület

Kattintson és szakmai önéletrajzát csatolva jelentkezzen az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk vezető európai vállalat az ablakok, ajtók, függönyfalak, tolórendszerek, napellenzők és télikertek innovatív és fenntartható alumínium megoldásainak fejlesztésében és értékesítésében. A vállalat tevékenységének hajtóerejét az energiahatékonyság és a környezetért történő felelősségvállalási szándék vezérli. Jelenlegi csapatukba bővítés miatt keresünk új munkatársat, aki mindent megtesz a vállalat élen tartása érdekében.

A hirdetés lejár 64 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Országos

Több mint 50 éve működő partner cégünk a fröccsöntési technológiában jártas országos és nemzetközi szinten. Németország és Verőcei telephelyeiken precíz és nagy pontosságú műanyag fröccsöntött alkatrészeket gyártanak az autóipar, az elektronika, az orvostechnika és a gépipar számára. Magyarországi partnerhálózat kialakítására keresünk munkatársat az alábbi új pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva