BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Vasútvill Kft. vasúti felsővezeték építéssel, rekonstrukciós munkákkal foglalkozó vasúti társaság.
Bővítés céljából pályakezdő vagy tapasztalattal rendelkező új munkatársat keres az alábbi pozícióba azonnali kezdéssel:

BESZERZŐ
Főbb feladatok:
  • Beszerzési vezető munkájának támogatása szakmai szempontok alapján
  • Beszerzési folyamatok működtetése
  • Igények felmérése, rendszerezése a szervezeti egységek információi alapján
  • Ajánlatkérések elkészítése, nyomon követése,
  • Ártükrök összeállítása, jóváhagyatása
  • Szerződéskötések előkészítése, és kapcsolattartás a szállítókkal
  • Szerződések kezelése
  • Dokumentumkezelési szabályzat betartása és betartatása a beszerzési szervezeten belül
  • Kapcsolattartás a műszaki kollégákkal
  • Ütemtervi módosulások kezelése a beszerzési folyamat során
  • Szállítási ütemezések módosítása
  • Reklamációk kezelése
A munkakör betöltésének feltételei:
  • Műszaki és/vagy gazdasági felsőfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Precizitás és felelősségérzet
  • Problémamegoldó képesség
  • Önálló munkavégzés, megbízhatóság, terhelhetőség
  • Mobilitás
Előny:
  • Beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás
  • B kat. jogosítvány
  • Műszaki (vasúti és/vagy építőipari anyagok ismerete) és jogi (szerződésekre vonatkozó) tapasztalat
  • Vasúti felsővezetéki anyagok ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelemi csomag, cafetéria
  • Hosszú távú és stabil munkalehetőség
  • Részleges home office
  • Továbbképzési lehetőség
  • Családias, jó hangulatú munkahelyi légkör
Munkavégzés helye:
  • Budapest, Jászberényi út 90. (tömegközlekedéssel elérhető)

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Szívesen dolgoznál egy piac által elismert, stabil háttérrel rendelkező vállalatnál? Fontos számodra az angol nyelv napi szintű használata? Van tapasztalatod értékesítés támogatásában, asszisztenciában, esetleg műszaki beállítottságú is vagy? Ha a válasz IGEN, akkor ez a hirdetés NEKED szól! Partnerünk mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális vállalat. Családias csapatuk bővítése végett keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk a méréstechnika piacvezető vállalata. Gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások területén kínál berendezéseket ügyfelei részére. Csapatukat új munkatárssal bővítenék az alábbi pozícióban

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk 31 éves múlttal rendelkező élelmiszeripari adalékanyagok előállításával és forgalmazásával foglalkozó vállalat. Családias hangulatú, 7 fős csapata bővül, ezért keresünk számukra új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva