BÉRSZÁMFEJTŐ ÉS TB ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: HR, Munkaügy

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk egy több, mint 10 éve sikeresen működő és rohamtempóban növekvő logisztikai társaság. Bővülő csapatukba keresnek most szakembert Budapest határában fekvő irodájukba az alábbi pozícióba:

A főbb feladatok az alábbiak lesznek:

  • Havi munkabérek számfejtése, előkészítése utalásra, az ezzel kapcsolatos adminisztrációk és nyilvántartások vezetése
  • Megbízási díjak és külföldi napidíjak számfejtése
  • Szabadságok nyilvántartása, jelenléti ívek ellenőrzése
  • Munkaügyi adminisztráció és egyéb adminisztratív irodai feladatok
  • Munkavállalók be- és kiléptetése, személyi anyagainak karbantartása
  • Havi, negyedéves, éves zárási munkálatok, kötelező bevallások, jelentések összeállítása
Az állás betöltéséhez szükséges:

  • Bér,-és TB ügyintézői végzettség
  • Minimum 2-3 év bérszámfejtési tapasztalat, valamint TB kifizetőhelyi tapasztalat
  • A feladat ellátáshoz szükséges jogszabályok naprakész ismerete
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek és a Nexon bérprogram ismerete
  • Önállóság, precizitás, pontosság
Amit a cég kínál:

  • Versenyképes jövedelem, korrekt juttatási csomag
  • Karrier építési lehetőség
  • Változatos feladatok, szakmai kihívások
  • Szakmai továbbképzések támogatása
  • Stabil, megbízható vállalati háttér, folyamatosan növekvő cég
  • Modern, igényes munkakörnyezet és munkaeszközök

Jelentkezését önéletrajz csatolásával adhatja le az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Megbízónk fő profilja taneszközök, oktatási anyagok, iskolai felszerelések forgalmazása és szoftverfejlesztés iskolák, óvodák, valamint bölcsődék részére. Szeretnél új dolgokat tanulni? Gyorsnak, pörgősnek és logikus gondolkodásúnak tartod magad? Vonz egy taneszközöket forgalmazó webáruház működésének megismerése? Ha mindezekre IGEN a válaszod, akkor náluk a helyed! Csapatukba keresünk most bővülés miatt új munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Megbízónk egy dinamikusan fejlődő, termékpalettáját folyamatosan bővítő webáruház. Lendületes, jó hangulatú csapatába keresünk jelenleg új kollégát Ceglédre az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva