RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Magyar tulajdonban lévő, elektronikai iparban tevékenykedő vállalkozás keres megbízható, precíz munkatársat az alábbi pozícióba:

RAKTÁROS

Feladatok:

  • Árukiadás-áruátvétel, adminisztráció,
  • Anyagmozgatás raktáron belül és raktárak között,
  • Kamionok le- és felrakodása,
  • Szabályozott munkafolyamatok betartatása,
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása,
  • Szükséges dokumentumok kezelése (bejövő szállítmányok bevételezése),
  • Kiszállítás gépjárművel (Pest megyén belül),
  • Leltározásban való részvétel.

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség,
  • Minimum 1-3 év raktárosi munkatapasztalat (rakodás, targoncázás, komissiózás, leltározás),
  • Targoncavezetői jogosítvány,
  • „B” kategóriás vezetői engedély,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Internet),
  • Precíz, pontos munkavégzés,
  • Megbízható személyiség, felelősségtudat, csapatjátékos hozzáállás,
  • Erkölcsi bizonyítvány.

Előnyök:

  • Angol nyelvtudás szóban és írásban (nemzetközi fuvarozókkal való kapcsolattartáshoz),
  • Kulcs-Soft vagy más számlázó-készletező program ismerete,
  • Kisvállalati munkatapasztalat,
  • Műszaki területen (elektronikai iparágban) szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Hosszútávú munkahely egy stabil háttérrel rendelkező vállalatnál,
  • Versenyképes, 100%-ban bejelentett munkabér,
  • Teljesítményhez kötött mozgóbér (30%),
  • Vidékről érkező kollégák számára a bejárás támogatása,
  • Szakmai és egyéni fejlődés lehetősége,
  • Változatos feladatok,
  • Kiszámítható és családbarát munkarend,
  • Évente +2 ajándék szabadnap.

Munkaidő: 1 műszakban: hétfőtől péntekig 8:00-16:30. - HÉTVÉGI MUNKAVÉGZÉS NINCS!

Munkavégzés helye: Budapest, XVIII. kerület.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai, Segéd, Betanított munka | Pest megye

Partnerünk Magyarország egyik vezető villamossági nagykereskedéseként, folyamatosan bővülő csapatába keres új munkatársat.

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Fizikai, Segéd, Betanított munka | Budapest

Megbízónk egy stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar vállalat, mely innovatív és komplex csomagolási megoldásokat biztosít vevői számára. Jelenleg munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Megbízónk egy svéd multinacionális bútorkereskedelmi hálózat. Soroksári áruházunkba keresünk új munkatársakat akár azonnali kezdéssel, a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva