JUNIOR ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Rendelkezel értékesítői vénával?
Szeretnéd karriered egy profi környezetben megalapozni?
Olvass tovább, ez a lehetőség NEKED szól!

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége.

Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

Miért dolgozz Partnerünknél:
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll
  • Többen 10+ éve dolgoznak a cégnél
  • Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkban, és nem projekt szinten
  • Új, modern irodai környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Mivel foglalkozol majd:

A junior értékesítő feladata a senior műszaki értékesítőkkel együttműködve, országosan az új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatása, illetve a beérkező igények kiszolgálása. Ez a munkakör olyan fejlődési lehetőséget kínál, amely által 1,5-2 év múlva képzett, akár senior értékesítőként folytathatod a pályafutásod. Partnerünk támogatja a betanulást, a specifikus rendszerek és az értékesítői készségek tekintetében is, mindemellett mielőbbi önállóság szükséges. Először előkészítői feladatokon keresztül képezik az új munkatársat, később fokozatosan engedjük kibontakozni értékesítés területén is, ahogy magabiztosnak látjuk a tudását. A pozíció hivatást, teljes munkaidős foglalkoztatási viszonyt jelent, nem ügynöki jellegű munkát takar.
  • A vevői elvárások pontosítása
  • Belső- és külső műszaki, kereskedelmi egyeztetések elvégzése
  • Ajánlatkészítés, műszaki tartalom összeállítása
  • Szerződések előkészítése, adminisztrálása
  • Cold call hívások lebonyolítása
  • Személyes látogatások leszervezése
  • Felméréseken, bejárásokon való részvétel
  • A kijelölt senior értékesítő támogatása
Mit várunk Tőled:
  • Értékesítői véna
  • Műszaki előképzettség vagy érdeklődés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú angol nyelvtudás (műszaki jellegű, a termékismerethez szükséges)
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Önálló, lendületes egyéniség
  • Kreativitás és kezdeményezőkészség
  • Folyamat- és rendszerszemlélet
  • Word, Excel, Internet, levelező-rendszerek ismerete
  • Pontosság, határidők betartása
  • Stressztűrés
Előnyt jelent:
  • Vállalatok közötti kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Biztonságtechnikai technológiák, gyengeáramú rendszerek piaci ismerete
  • Magabiztosság a műszaki területeken
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Az angol nyelven kívül további más nyelv ismerete
Amit Partnerünk biztosít:
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Fix bér, ami később kiegészül jutalékalapú jövedelemmel, ami kiszámítható, korrekt szabályrendszerrel folyamatosan növelhető
  • Hosszútávú perspektíva a műszaki értékesítésben
  • Több évtizedes, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere
  • Profi környezet, hosszú távú kapcsolat
Munkavégzés helye:
  • Budapest XVI.kerület

Kattints és jelentkezz az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk speciális mérési megoldások szállítója, precíziós műszereket és szolgáltatásokat kínál kutatás– fejlesztés, minőségellenőrzés, termelés, logisztika és kiskereskedelem területeken. Keressük új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Megbízónk egy családias légkörű kisvállalat. Fő profilja különféle munkavédelmi eszközök és logisztikai segédanyagok nagykereskedelme, valamint márkaképviselete. Pesterzsébeti irodájuk 3 fős csapatába keresünk most kereskedelemben jártas munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Megbízónk egy online kereskedelmi platform a B2B szektorban működő közép-kelet-európai vállalkozások számára. A platformon összekapcsolja egymással az ellenőrzött, kizárólag üzleti szereplőkből álló vevőket és eladókat. Lengyelországból induló anyacég magyarországi leányvállalata számára keresünk az alábbi pozícióba új kollégát, januári vagy februári munkakezdéssel. Megbízónk folyamatosan és nagy erővel bővül így most 2 új munkatársat is szeretnének, hogy csapatukhoz tartozzon.