JUNIOR ÉRTÉKESÍTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Partnerünk a beléptetőrendszerek specialistája, saját szegmensében az ország legnagyobb magyar tulajdonú cége.
Csapatuk bővítése céljából keresik új kollégájukat az alábbi pozíció betöltésére:

Miért dolgozz Partnerünknél:
  • A tulajdonosok jelen vannak a cég életében
  • A vezetők ajtaja minden kérdés esetében nyitva áll
  • Többen 10+ éve dolgoznak a cégnél
  • Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkban, és nem projekt szinten
  • Új, modern irodai környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
Mivel foglalkozol majd:

A junior értékesítő feladata a senior műszaki értékesítőkkel együttműködve, országosan az új partnerek, projektek, üzleti lehetőségek felkutatása, illetve a beérkező igények kiszolgálása. Ez a munkakör olyan fejlődési lehetőséget kínál, amely által 1,5-2 év múlva képzett, akár senior értékesítőként folytathatod a pályafutásod. Partnerünk támogatja a betanulást, a specifikus rendszerek és az értékesítői készségek tekintetében is, mindemellett mielőbbi önállóság szükséges. Először előkészítői feladatokon keresztül képezik az új munkatársat, később fokozatosan engedjük kibontakozni értékesítés területén is, ahogy magabiztosnak látjuk a tudását. A pozíció hivatást, teljes munkaidős foglalkoztatási viszonyt jelent, nem ügynöki jellegű munkát takar.
  • A vevői elvárások pontosítása
  • Belső- és külső műszaki, kereskedelmi egyeztetések elvégzése
  • Ajánlatkészítés, műszaki tartalom összeállítása
  • Szerződések előkészítése, adminisztrálása
  • Cold call hívások lebonyolítása
  • Személyes látogatások leszervezése
  • Felméréseken, bejárásokon való részvétel
  • A kijelölt senior értékesítő támogatása
Mit várunk Tőled:
  • Értékesítői véna
  • Műszaki előképzettség vagy érdeklődés
  • B kategóriás jogosítvány
  • Alapfokú angol nyelvtudás (műszaki jellegű, a termékismerethez szükséges)
  • Jó kommunikációs készség írásban és szóban
  • Önálló, lendületes egyéniség
  • Kreativitás és kezdeményezőkészség
  • Folyamat- és rendszerszemlélet
  • Word, Excel, Internet, levelező-rendszerek ismerete
  • Pontosság, határidők betartása
  • Stressztűrés
Előnyt jelent:
  • Vállalatok közötti kereskedelemben szerzett gyakorlat
  • Biztonságtechnikai technológiák, gyengeáramú rendszerek piaci ismerete
  • Magabiztosság a műszaki területeken
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Az angol nyelven kívül további más nyelv ismerete
Amit Partnerünk biztosít:
  • Kihívásokkal teli munkakör
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Fix bér, ami később kiegészül jutalékalapú jövedelemmel, ami kiszámítható, korrekt szabályrendszerrel folyamatosan növelhető
  • Hosszútávú perspektíva a műszaki értékesítésben
  • Több évtizedes, stabil hátterű, folyamatosan fejlődő hazai vállalkozás biztos háttere
  • Profi környezet, hosszú távú kapcsolat
Munkavégzés helye:
  • Budapest XVI.kerület

Kattints és jelentkezz az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Győr-Moson-Sopron megye

Partnerünk Budapesti székhellyel rendelkező kereskedelmi cég, akik prémium minőséget képviselnek az étrend kiegészítők és szépségipari cikkek területén. Erősségük a minőségellenőrzésben rejlik, mivel sem a gyártás, sem pedig az alapanyagok területén nem kötnek kompromisszumokat. Kizárólag minőségi, természetes összetevőkből előállított termékeket forgalmaznak, ezzel is biztosítva a vásárló számára, a valódi személyre szabott egészséget. Jelenleg bővítés miatt keresünk hozzájuk új kollégát a győri irodába, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Megbízónk egy online kereskedelmi platform a B2B szektorban működő közép-kelet-európai vállalkozások számára. A platformon összekapcsolja egymással az ellenőrzött, kizárólag üzleti szereplőkből álló vevőket és eladókat. Lengyelországból induló anyacég magyarországi leányvállalata számára keresünk az alábbi pozícióba új kollégát, november eleji kezdéssel.

A hirdetés lejár 17 nap múlva