KEY ACCOUNT MANAGER (FIELD)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Tárgyalási szint

Partnerünk egy magyar, stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő vállalat mely hullámpapír doboz és komplex csomagolási megoldások gyártója.
Bővülő sales csapatába keres egy ambiciózus kereskedelmi képviselőt az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:
  • Egy 6 fős KAM csapatban fogsz dolgozni ahol belső termék managerek, konstruktőrök és grafikusok segítik a munkádat
  • Új partnerek felkutatása a fő feladatod az autóipar, elektronika és FMCG szektorban egyaránt
  • Az általad kezet kiemelt partnerekkel való szoros kapcsolattartás és látogatás
  • Értékesítési stratégia kidolgozása
  • Heti, havi riportok készítése és prezentálása, piaci információk begyűjtése és feldolgozása
  • Éves és időszakos szerződések, megállapodások előkészítése
  • Együttműködés a társosztályokkal
  • Üzletágspecifikus vállalatirányítási rendszer napi szintű használata
Álláshoz tartozó elvárások:
  • Legalább 3 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Minimum főiskolai végzettség
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office kezelés
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló, gyors, pontos munkavégzés
  • Üzletági ismeret és kapcsolati tőke előnyt jelent
Amit Partnerünk kínál:
  • Kiemelkedő juttatási csomag ( alapbér, éves bónusz, 13. havi fizetés, cafeteria )
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök ( céges autó magánhasználatra is, laptop, mobiltelefon )
  • Nagyszerű fiatal csapat
  • Folyamatos szakmai fejlődést, oktatást és egyben karrierlehetőséget
  • Újításokra nyitott vezetés

Munkavégzés helye:

  • Pest megye

Kattints és jelentkezz az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk Magyarország legnagyobb gyártó vállalataival és munkaerő-kölcsönzőivel áll kapcsolatban, számukra nyújtva teljes körű és professzionális megoldást munkásszállás-szolgáltatás területén. Csapatuk bővítése miatt keresik új munkatársukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A cég értékesítő üzletága új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 18 nap múlva