NYOMDAGÉP KEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk egy stabil háttérrel rendelkező, dinamikusan fejlődő magyar vállalat, mely innovatív és komplex csomagolási megoldásokat biztosít vevői számára.

Jelenleg munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

Rád váró feladatok:
  • Termelésben való aktív részvétel
  • 3 színes Flexo nyomdagép kezelése, irányítása
  • Termelési utasítások pontos követése
  • Termékek minőségének ellenőrzése
  • Termelési jelentések pontos kitöltése
  • Gépkarbantartásban való aktív részvétel
Előnyt jelent, ha:
  • Kedves, közvetlen, mosolygós személyiség vagy
  • Tudatos és célorientált vagy
  • Munkádat igényesen és precízen végzed,
  • Szeretsz önállóan és csapatban is dolgozni
  • Dinamikus személyiséged a többieket is magával ragadja
  • Van középfokú végzettséged és Flexo nyomdagépben szerzett tapasztalatod
Amit Megbízónk kínál:
  • Stabil háttérrel rendelkező dinamikusan fejlődő magyar vállalat
  • Lendületes, fiatalos csapat része lehetsz
  • Versenyképes jövedelemben és kiemelkedő juttatásokban részesülhetsz
  • Szakmai képzésekben és csapatépítő programjainkon vehetsz részt
  • Kreativitásoddal közreműködhetsz a cég töretlen sikeréhez
Munkavégzés helye:
  • 1215 Budapest

Kattints a jelentkezés gombra és küldd el az önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Autóipari, elektronikai alkatrészek gyártására és fejlesztésére szakosodott partnerünk részére keresünk új kollégát 3 műszakos munkarendbe az alábbi pozícióba: Termékeiket a járművek legmodernebb információs rendszereiben használják. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Vegyipar, Gyógyszer | Csongrád megye

Partnerünk újonnan felépített gyártóüzemeiben háztartási vegyi áruk, kozmetikai termékek gyártásával foglalkozik. Számukra keresünk most új munkavállalót egy növekvő, tevékeny termelési osztály tagjaként az alábbi pozícióba:

Gyártás, Termelés | Budapest

Partnerünk több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével. Csapatuk bővítésének céljából GÉPKEZELŐ pozícióba keressük új kollégáikat újpesti telephelyükre!

A hirdetés lejár 12 nap múlva