LEAD PROCESS ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Specialista

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata.

Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez.

Most fejlődő csapatuk új tagját keressük az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Új technológiai megoldások és termékek tervezése, azok bevezetésének, karbantartásának megszervezése a felmerülő igények szerint,
  • Folyamatszakértőként termékbevezetések szakmai támogatása,
  • Aktív részvétel a termelési értekezleteken és saját kezdeményezésükre a technikai kérdések megoldásának vezetése,
  • A biztonságos, minőségi és hatékony javítási folyamat összes technikai eszközének kezelése, fejlesztése és végrehajtása,
  • Folyamatos minőségellenőrzés,
  • Proaktív alkalmazása a LEAN alapelveinek és eszközeinek a mindennapi munkában.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi mérnöki VAGY műszaki végzettség (preferáltan mérnöki, fizikai, kémiai, matematikai vagy informatikai területen),
  • Legalább 4 év folyamatmérnöki vagy gyártástámogatói vagy technológusi tapasztalat nemzetközi gyártócégnél (preferáltan metrológia, programozás, felületkezelés, megmunkálási vagy hőkezelési területen)
  • K + F vagy új termékbevezetési területen szerzett tapasztalat,
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás,
  • MS Office eszközök, például az Excel és a Word magabiztos használata.
Előnyök:
  • Főiskolai vagy egyetemi Msc diploma mérnöki vagy műszaki területen,
  • Új termékek bevezetésében szerzett tapasztalat,
  • 3D modellezés NX, Solid Edge, Catia vagy ezzel egyenértékű program ismerete,
  • 3D nyomtatásban szerzett tapasztalat,
  • Tapasztalat termék, új termék bevezetése és/vagy minőségfejlesztés területén,
  • A légiközlekedési szabályozási rendszer gyakorlati alkalmazása.
Juttatások, ajánlat:
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Kiemelkedő juttatási csomag,
  • Kihívást jelentő munka professzionális és multinacionális környezetben,
  • Dinamikus, innovatív nemzetközi munkahely kiváló növekedési és fejlődési lehetőségekkel,
  • Jó munkahelyi légkör a sokszínűséget és befogadást elősegítő szervezeti kultúrában,
  • Professzionális munkaeszközök,
  • Telephelyükön minőségi ételeket kínáló étterem áll a munkatársak rendelkezésére, ahol egészségesen és rendkívül kedvező árakon étkezhetnek,
  • Az épületben van bankautomata, banki és biztosítási tanácsadás, színház/koncertjegy vásárlási lehetőség, könyvkölcsönzés és saját Pick Pack pont is.
  • Helyben megtalálható saját fitness termük, squash pályájuk, sportpályáik és szaunák adnak egyedülálló lehetőséget a sportoláshoz, kikapcsolódáshoz.
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye: Veresegyház.

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, Rugalmas munkaidő - A Vezetőséggel való egyeztetés szerint rugalmasan alakítható.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra angol és magyar önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat a következő pozícióba

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Partnerünk egy amerikai multinacionális cég magyarországi leányvállalata Mezőkövesden, személygépjárművekbe alumínium hűtőberendezések gyártására szakosodtak. Jelenleg a pénzügyi csapatukba keresnek létszám bővítés miatt új szakembert az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 33 nap múlva