SALES MANAGER (B2B TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a világ egyik vezető kintlévőségbiztosítója, több mint 75 éve segít vállalkozásokat, hogy tartós és fenntartható gazdasági növekedést érjenek el. 20 éve a magyar piac elismert szereplője.
Tevékenysége során ügyfeleinek megmutatja, rövid időn belül hogyan tudják optimalizálni üzleti döntéseiket és csökkenteni a pénzügyi kockázatokat.

Számára keresünk új munkatársat

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.
Sales managerként leendő feladatai:
  • A munkakör harmadát Megbízónk meglévő ügyfeleinek kezelése, a velük való kapcsolattartás és az elégedettségük növelése teszi ki
  • A munkakör fő feladata meglévő értékesítés terv alapján új ügyfelek felkutatása, kontaktálása, komplett szerződéskötési folyamat menedzselése (tárgyalások, ajánlatadás és a szerződés adminisztrációja)
Megbízónk elvárásai:
  • Középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előny, de nem feltétel)
  • Minimum 3 év tapasztalat B2B értékesítési szegmensben (biztosítási, banki, pénzügyi, céginformációs, követeléskezelési szolgáltatások, faktoring, lízing területeken szerzett értékesítési tapasztalat előny!)
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
Amit Megbízónk kínál:
  • Korrekt alapbér
  • Összetett bónusz és jutalékrendszer (új ügyfelek, ügyfélmegtartás száma és megkötött szerződések nagysága alapján külön-külön)
  • Cégesautó, laptop, mobiltelefon biztosítása magánhasználtra is
  • Home office lehetőség már a betanulási időszakban is

A munkavégzésről további részletek:

  • Munkavégzés helye: az iroda Budapest XIII. kerületében, a Dózsa György út metrómegálló közelében található, mellette országosan szükséges látogatni az ügyfeleket
  • Munkaidő: hétfőn, kedden és szerdán 8:00 és 17:00 óra között, csütörtökön 8:00 és 16:30 óra között, pénteken 8:00 és 15:00 óra között

Kattintson a Jelentkezés gombra és pályázzon magyar nyelvű önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk egy hollandiai központú nemzetközi vállalat, melynek kávé- és teaportfóliója jelenleg több mint 100 piacon érhető el és több mint 50 márkából áll. Jeligéjük: "Kávét és teát minden csészébe!" Egyet értesz? :) A cég jelenleg is kiemelkedő csapatába keresnek most még egy kiváló szakembert, aki tovább erősíti őket abban, hogy elérjék céljaikat. Várják jelentkezésedet az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk egy német hátterű nemzetközi kereskedelmi vállalat, akik számos országban jelen vannak az iparágon belül piacvezető tevékenységükkel és világszínvonalú szolgáltatásaikkal. Termékportfóliójuk igen széleskörű, többek közt vegyipari termékek, műanyagok, alapanyagok értékesítésével foglalkoznak. Bővülő budapesti csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk egy magyar gyártó cég, mely a kutatásra és a fejlesztésre helyezi a hangsúlyt a sterilizálás és a fertőzésveszélyes hulladékkezelési rendszerek terén. Jelen vannak nemzetközi piacon is, világszerte több, mint 80 országban nyújtanak megoldást egészségügyi, gyógyszeripari és mezőgazdasági partnereik számára. Bővítés miatt keresik most új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva