VÍZIKÖZMŰ TERVEZŐ MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk vízellátó hálózatok, szennyvízcsatorna- és csapadékvíz elvezető hálózatok tervezésével foglalkozó, 10 éve sikeresen működő, változatos projekteken dolgozó építőmérnöki vállalat. Irodájuk Székesfehérváron található.

Az ő csapatukba keresünk most új szakembert az alábbi pozícióba:

Feladataid a következők lesznek:

  • Ivóvíz- és szennyvíz hálózatok nyomvonalas tervezése
  • Csapadékvíz elvezető rendszerek, vízrendezési tervek elkészítése
  • Egyeztetések lebonyolítása és kapcsolattartás a megbízókkal (akik főként önkormányzatok és országos vízi közmű szolgáltatók), valamint különböző hatóságokkal és társtervező irodákkal
  • Tervdokumentációk engedélyezési eljárásában való teljeskörű részvétel, folyamat végig kísérése
Megbízónk elvárásai:

  • Építőmérnöki diploma
  • Legalább 1-3 év közműtervezésben szerzett tapasztalat - tehát juniorok jelentkezését is várjuk!
  • AutoCad CIVIL 3D tervező program felhaszbálói ismerete
  • Előnyt jelent, ha a C+I tervezői programot is ismered!
  • Ambiciózus személyiség és csapatjátékos attitűd
Amit Megbízónk kínál számodra:

  • Korrekt, szakmai tapasztalatodhoz illeszkedő bérezés
  • 13. havi prémium
  • Nyári teljesítményarányos bónusz (Általában körülbelül fél havi fizetésnek felel meg.)
  • Utazási támogatás (15 Ft/km)
  • Szakmai továbbképzési lehetőségek - az általad választott képzések összegét megtérítik.
  • Home Office lehetőség megbeszélés alapján - ez esetben nagy teljesítményű laptop biztosított.
  • Rendkívül modern, fiatalos munkakörnyezet egy új építésű irodában, kis létszámú és családias csapattal
  • Változatos, felelősségteljes feladatok
Munkaidő: 07:30-16:00 (rugalmas munkaidő, fél órás ebédszünettel)

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Zámoly u. 47.

Jelentkezz önéletrajzod csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Budapesti központú, Magyarországon piacvezető alumínium nyílászáró gyártó partnerünk budapesti szakértői gárdája bővül, így most új csapattársukat keresik:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Budapest

Partnerünk 30 éves múltra tekint vissza, Európa és a Közel-Kelet 11 országában jelenlévő vállalatcsoport tagja. Vasbeton szerkezetek tervezésével, előregyártásával és építésével, teljeskörű generálkivitelezéssel, ipari padlók építésével foglalkozik. Bővülő csapatának új tagját keressük tervezésben tapasztalt építőmérnök személyében a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Partnerünk globális szinten vezető szerepet tölt be az innovatív zsaluzati megoldások- és a szerkezetépítéshez kapcsolódó teljeskörű szolgáltatások területén. Tevékenységük továbbá kiterjed a legkülönfélébb állványozási megoldások szállítására is. Műszaki Osztályuk részére munkatársat keresünk az alábbi pozícióban: