MARKETING SPECIALISTA

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Partnerünk a méréstechnika piacvezető vállalata. Gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások területén kínál berendezéseket ügyfelei részére.

Számukra keresünk most bővítés céljából

munkatársat.
Feladatok:
  • Marketingkommunikációs stratégia kidolgozása és végrehajtása
  • Javaslattétel a marketing költségvetésre és az elfogadott költségvetés betartásának biztosítása
  • A vállalatcsoport online megjelenésének (honlap, közösségi média, online hirdetések) biztosítása és koordinálása
  • Hírlevél kezelés (tervezés, összeállítás, kiküldés, nyomon követés) marketing automatizálási szoftverrel
  • Információ megosztás és együttműködés társosztályokkal, az anyavállalat marketing osztályaival marketingkommunikációs témákban
  • Szakmai rendezvényeken (kiállítások, konferenciák) való részvétel koordinálása, saját céges rendezvények lebonyolítása
  • PR tevékenység koordinálása
  • Potenciális vevők termékek/szolgáltatások iránt érdeklődők (lead-ek) kezelése a cég CRM rendszerében

Elvárások:

  • Felsőfokú szakmai végzettség
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat
  • Felsőfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Megbízható, precíz munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
Amit kínálnak:
  • Betanulást követően home- office lehetőség
  • Alapbér mellett 13. havi bér, cafeteria juttatás, teljesítmény arányos bónusz
  • Stabil munkáltatói háttér
  • Nagy múltú cég, multinacionális munkakörnyezet, ugyanakkor családias légkör
Munkavégzés helye:
  • Budaörs

Amennyiben megpályázná a lehetőséget, töltse fel frissített önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Pest megye

Partnerünk világmárkájú háztartási vegyszereket forgalmaz Magyarországon, széles kereskedelmi partnerhálózattal. Csapatuk bővítése miatt keresnek új munkatársat

A hirdetés lejár 25 nap múlva