SENIOR KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Az MTB Group sikertörténete 2007-ben egy egyszemélyes mérnökirodával indult útjára, de mára már cégcsoporttá növekedett. A folyamatos fejlesztések iránti elkötelezettség a versenyképességüket nemzetközi szintre emelte, ami által a legnagyobb vállalatok stabil beszállítóivá váltak, mind itthon, mind külföldön.

Számukra keresünk új kollégát, aki szakmai tapasztalatával hozzájárul a cégük további sikereihez az alábbi munkakörbe:

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:
  • A cégcsoporthoz kapcsolódó nem vevő-szállító számlakönyvelési jellegű főkönyvi könyvelési feladatainak ellátása, időszakos főkönyvi egyeztetése
  • Aktív közreműködés a havi zárások levezetésében, adóbevallások és havi/éves beszámolók határidőre történő elkészítése
  • Bérszámfejtés elkészítése a rendelkezésre álló jelenléti ívek és egyéb munkaügyi adatok alapján
  • Riportálás a közvetlen felettes felé (rendszeres és ad hoc jellegű szakmai riportok)
  • Folyamat fejlesztésekben, standardizálásban, minőségi vagy megfelelőségi irányú fejlesztésekben rész vesz, javasol, megvalósít.
  • Rendszerbevezetési és adatmigrációs folyamatokban aktív részvétel
  • Adatszolgáltatás támogatása, egyéb hatósági jelentések, statisztikák elkészítése
Elvárások:
  • Számvitel szakirányú főiskolai végzettség, mérlegképes könyvelő vagy egyenrangú végzettség
  • Minimum 5 év releváns tapasztalat, hasonló pozícióban
  • Pontos és részletorientált munkavégzés
  • A változások gyors és hatékony adaptálása
  • Megfelelő idő menedzsment
Előnyként értékeljük:
  • Kulcs-Soft Könyvelés és Kulcs Bér rendszerek ismerete
  • Legalább középfokú angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Kis és középvállalatnál és könyvelőirodánál szerzett tapasztalat hasonló pozícióban
  • Proaktív és dinamikus személyiség, csapatjátékos
Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Álladó és biztos munkahely
  • Lehetőség otthoni munkavégzésre (részben)
  • Széles körű tréning és fejlődési lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Budapest, 18. kerület
Ha  a lehetőség felkeltette érdeklődésed várjuk fizetési igénnyel ellátott szakmai önéletrajzodat!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Ügyfelünk a világ egyik legnagyobb és vezető termékfüggetlen egészségügyi szolgáltatója. A magyarországi SSC jelenleg is bővülő, dinamikus és családias csapatába keresünk új junior, vagy akár pályakezdő kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 22 nap múlva

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszer-logisztikával foglalkozó, német logisztikai vállalat, akik új munkatársat keresnek.

A hirdetés lejár 25 nap múlva