PRODUCTION SUPERVISOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 20 éve van jelen hazánkban, a fémalkatrész fejlesztéssel és gyártással foglalkozó piac egyik meghatározó és intenzív szereplője. Termékre szabott fémalkatrészeik gyártásához egy új, forradalmi eljárást alkalmaznak, ami a hagyományos porkohászatot a műanyag-fröccsöntés technológiájával ötvözi.

Termelési csapatukba keresnek új munkatársat az alábbi pozícióba:

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Adott termelési területek napi, heti, havi célkitűzéseinek felügyelete
  • Elvárások, tervek, meghatározása, ellenőrzése, betartatása
  • Termelési riportok ellenőrzése, erőforrás kapacitás tervezése/átszervezése
  • Fejlesztési projektek nyomon követése, határidők betartatása
  • Mérőszámok felülvizsgálata
  • Részvétel a termelési területeken való bejáráson

Elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • Legalább 3-4 éves csoport- vagy termelésvezetői tapasztalat
  • Erős, határozott, proaktív jellem
  • Preferáltan termelő cégnél (autóipar előny) szerzett tapasztalat
  • Angol nyelv kommunikációképes ismerete előny

Amit kínálnak:

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy biztos hátterű cégnél - itt valóban megbecsülik a munkádat
  • Prémium minőségű termékek (közel 300 millió eladott alkatrész), prémium ügyfelek
  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Korrekt, tapasztalathoz illeszkedő bérezés

Munkavégzés helye: Rétság (Nógrád megye)

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Budapest

Partnerünk több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai, valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével. Csapatuk bővítésének céljából az alábbi pozícióba keressük új kollégájukat újpesti telephelyükre! Ha szereted a pörgést és tudsz emberekkel bánni, jól működő csapatot építeni, következetes vezető vagy, akkor náluk van a helyed!

A hirdetés lejár 25 nap múlva