TELEFONOS ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretsz segíteni másoknak és kiválóan kommunikálsz? Nyitott vagy az informatika világa felé? Szívesen lennél aktív részese egy dinamikusan fejlődő vállalat szervezeti fejlődésének?
Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged!

Ügyfelünk folyamatosan növekedő, stabil háttérrel rendelkező egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha!
Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több ezer tesztet tudnak elvégezni.

Saját rendszerük támogató csapatába, hétvégi ügyeletei rendszerben is történő munkavégzéssel keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A cég saját rendszerének használati háttértámogatása a mintavételi pontok és a partnerek felé,
  • Telefonos segítségnyújtás a program használatával kapcsolatban,
  • A felmerülő problémák, felhasználói javaslatok továbbítása a fejlesztői csapatnak,
  • Fejlesztésben való részvétel a felhasználói oldalról érkező visszajelzések feldolgozása alapján.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség,
  • Min. 2 év irodai környezetben szerzett tapasztalat - preferáltan ügyfélszolgálati/ügyféltámogatási területen,
  • Folyamatokban való gondolkodás,
  • Proaktív gondolkodás a problémák kialakulásának megelőzésében,
  • Pontos, precíz munkavégzés,
  • Önállóság és rugalmas együttműködés,
  • Nyitott, empatikus személyiség.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség,
  • Többéves tapasztalat ügyfélszolgálati/ügyféltámogatási területen,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete.

Juttatások:

  • Versenyképes, tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Egy szervezet, ami növekszik, és vele együtt fejlődhetsz Te is,
  • Ahol a munkádat a teljesítményed alapján ítélik meg,
  • Rengeteg kedves, segítőkész kolléga,
  • Létre lehet hozni új folyamatokat, közösen lehet rajta gondolkodni, alakítani,
  • Barátságos légkört, ahol érték a kedvesség, segítőkészség, kreativitás és rugalmasság.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület.

Munkarend: Heti 5 nap - beosztás a Vezetőséggel való egyeztetés alapján rugalmasan alakul.

  • Esetenként hétvégi ügyelet vállalása kötelező - plusz díjazás ellenében.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Pest megye

Our partner is specialized in the transportation and logistics industry, with existing international relationships. The company has been committed to provide sea, air and road transportation services and logistic solutions. We are looking for an ambitious:

A hirdetés lejár 8 nap múlva