HR MENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Angol Középfok szóban és írásban

Többéves tapasztalattal rendelkezik a HR területén és új kihívásokat keres?
Szívesen lenne aktív részese egy dinamikusan fejlődő vállalat szervezeti fejlődésének?
Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez a Ön lehetősége!

Ügyfelünk folyamatosan fejlődő, stabil háttérrel rendelkező egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha!
Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több ezer tesztet tudnak elvégezni.

Csapatukba a HR stratégia kialakításáért, felépítéséért felelős kollégát keresünk az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A növekvő szervezet fejlesztése, HR folyamatainak kialakítása, működtetése,
  • A szervezet HR stratégiájának kialakítása a meghatározott célok alapján,
  • HR osztály működésének kialakítása,
  • Motivációs rendszer kialakítása,
  • Éves képzési tervek összeállítása a vezetőkkel közösen,
  • Toborzási stratégia kialakítása, fejlesztése,
  • A területekért felelős vezetőknek támogatás nyújtás,
  • Munkaügyi kérdésekben kapcsolattartás a társosztályokkal.

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség - preferáltan HR/kommunikáció/pszichológia/gazdasági területen,
  • Min. 5 év HR területen szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete,
  • Tudjon a szervezetre felülről tekinteni és rendszerszemlélet,
  • Képesség a probléma feltárására, megértésére és a megoldásának előkészítésére abban aktív részvétel,
  • Proaktív gondolkodás a problémák kialakulásának megelőzésében,
  • Belső motiváció a HR folyamatok, rendszerek kialakítására,
  • Nyitott, empatikus, vidám személyiség,
  • Dinamikus, rugalmas gondolkodás.

Előnyök:

  • 5+ év HR területen szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Versenyképes, tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Céges autó,
  • Egy szervezet, ami növekszik és vele együtt lehet fejlődni,
  • Ahol a munkádat a teljesítményed alapján ítélik meg,
  • Szakemberekkel való együttműködést, velük való közös, célorientált munkát,
  • Rengeteg kedves, segítőkész kolléga,
  • Létre lehet hozni új folyamatokat, közösen lehet rajta gondolkodni, alakítani,
  • Barátságos légkört, ahol érték a kedvesség, segítőkészség, kreativitás és rugalmasság.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődését, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

HR, Munkaügy | Bács-Kiskun megye

Szeretne szerves része lenni egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan bővülő vállalat fejlődésének? Szívesen lenne felelős egy zöldmezős gyár csapatának felállításáért? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, pályázza meg ezt a pozíciót! Ügyfelünk egy közép-kelet-európai hullámpapírlemez csomagolóeszközöket gyártó vállalatcsoport magyarországi tagja, jelenleg Budapesten, Dunaújvárosban és Nyíregyházán hullámpapírlemezből készült dobozok gyártanak és testreszabott csomagolási megoldásokat biztosítanak partnereik számára. A vállalat küldetése, hogy innovatív és versenyképes csomagolási megoldásokkal álljon vevői rendelkezésére, termékeik fejlesztésekor elsődleges szempont a teljes újrahasznosíthatóság és az anyagtakarékosság a legmagasabb technológiai színvonal alkalmazásával. Új, Dunavarsányban épülő zöldmezős gyáruk csapatába keresnek most tapasztalt munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva