LOGISZTIKAI MŰSZAKVEZETŐ - SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI TERÜLET

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk több országban jelenlévő, hazai piacon meghatározó szerepet betöltő kereskedelmi nagyvállalat.
Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A Te feladataid lennének:
  • A cég több mint 150 telephelye közötti kiszállítások operatív koordinálása
  • A túrák pontos indulásának biztosítása, járművek nyomonkövetése, ellenőrzése
  • Saját gépkocsik irányítása és elszámoltatása
  • Gépkocsivezetők beosztásának elkészítése, naprakész vezetése
  • Kommunikáció és napi szintű kapcsolattartás a sofőrökkel
  • Karbantartások, időszakos vizsgák, javítások tervezése, lebonyolítása
  • Együttműködés a raktári társterületekkel
  • Adminisztrációs feladatok ellátása (szabadság kiadás stb.)
  • Új munkavállalók beillesztése
Amit Partnerünk elvár Tőled:
  • Középfokú végzettség
  • Gépkocsivezetők irányításában, elszámoltatásában szerzett gyakorlat
  • Kimagasló kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Felhasználói szintű számitógépes ismeret
  • Precíz, önálló munkavégzés, felelősségtudat
Munkaidő:
  • Hetenként váltott műszakban való munkavégzés (A hét: 7:00-16:00, B hét:14:30-23:30, valamint havi kettő vasárnap: 19:00-23:00-ig, amely adott hónapon belül lecsúsztatásra kerül.)
Amit Partnerünk kínál:
  • Biztos, stabil háttérrel rendelkező kereskedelmi vállalat
  • Kimagasló és biztos jövedelem
  • Egyéb juttatások: mobiltelefon saját használatra, laptop, munkaruha, étkezési lehetőség cégünk saját éttermében
  • Professzionális munkakörnyezet
  • Fiatalos csapatban történő munkavégzés
Munkavégzés helye:
  • Budapest IX. kerület
Kattints és jelentkezz az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk egy londoni székhelyű nemzetközi, piacvezető vállalat az elektronikai összeszerelési szolgáltatások területén. A cég a leggyorsabban bővülő berendezés- és fogyóeszköz-forgalmazó Közép- és Kelet-Európában. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Minőségi élelmiszerek exportjával és importjával foglalkozó partnercégünk részére keresünk új munkaerőt a következő pozícióba: A cég közel 20 éve tölt be vezető szerepet a NEM romlandó élelmiszerek piacán és közel 20 országba szállítják termékeiket töretlenül.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Pest megye

Partnerünk Európa vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatai közé tartozik. 500 éves múlttal rendelkezik és közel 7400 munkatársával és 170 saját tulajdonú telephelyével a közúti, légi és tengeri szállítmányozással egyaránt foglalkozik. Jelenleg csapatuk legújabb tagját keressük az alábbi pozícióba. Pályakezdők és tapaszalt kollégák jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 2 nap múlva