TENGERI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk Európa vezető szállítmányozási és logisztikai vállalatai közé tartozik. A családi vállalkozásnak induló osztrák cég története 500 évre nyúlik vissza. Mindegy 7400 munkatársával és 170 saját tulajdonú telephelyével meghatározó szereplője a közúti, légi és tengeri szállítmányozásnak.
Csapata legújabb tagját keressük

pozícióba, akár azonnali kezdéssel.

Pályakezdő és tapasztalt kollégák jelentkezését is szívesen várjuk!
Tengeri szállítmányozó ügyintézőként leendő feladataid lesznek:
  • Megbízások (export, import) önálló, A-tól Z-ig történő lebonyolítása, különös tekintettel árajánlatok kidolgozására, adminisztrációjára és nyomon követésére
  • Külső kapcsolattartás ügyfelekkel, nemzetközi partnereinkkel, vámhivatallal (angol nyelven is!)
  • Vállalaton belüli kapcsolattartás társosztályokkal, fuvarozókkal és hajózási társaságokkal, beszerzések segítése
  • Új folyamatok kidolgozása, bevezetése, új rendszerek, szolgáltatások implementálása
Megbízónk elvárásai:
  • Minimum középfokú végzettség (szállítmányozási vagy vámügyintézői területen szerzett OKJ-s képesítés vagy felsőfokú végzettség előny!)
  • Legalább 1 év tapasztalat logisztikai területen
  • Folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen!)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő és szervezőkészség
Amit Megbízónk kínál:
  • Korrekt alapfizetés
  • Egyéni év végi bónusz
  • SZÉP kártya (próbaidőt követően)
  • Heti 1-2 nap home office lehetőség (próbaidőt követően)
  • Szakmai fejlődési lehetőség egy nagy múltú stabil nemzetközi cégnél
  • Modern munkakörnyezet
  • Családias és fiatalos munkahelyi légkör
A munkavégzésről további részletek:
  • Munkavégzés helye: Vecsés Business Park
  • Munkaidő: hétköznapokon 8:00 és 16:30 között 8 órában
  • Interflex elektronikus munkaidő nyilvántartó rendszert használ a vállalat

Kattintson a Jelentkezés gombra és pályázzon magyar vagy angol  nyelvű önéletrajzával!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Partnerünk egy londoni székhelyű nemzetközi, piacvezető vállalat az elektronikai összeszerelési szolgáltatások területén. A cég a leggyorsabban bővülő berendezés- és fogyóeszköz-forgalmazó Közép- és Kelet-Európában. Bővülő csapatába keresünk új munkatársat a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Szívesen kamatoztatnád jó szervező- és problémamegoldó képességedet egy dinamikusan fejlődő vállalat tagjaként? Lennél egy olyan csapat részese, akik elkötelezettek, hogy munkájukkal hatékonyan és színvonalasan támogassák az egészségügyet? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged! Ügyfelünk immár 15 éves múlttal rendelkező, egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha! Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több, mint napi 1500 tesztet tudnak elvégezni. Bővítés végett keresünk Logisztikai csapatukba tapasztalt, proaktív kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Csongrád megye

Szeretnél egy stabil munkahelyet és egy következetes főnököt, aki önállóságot, fejlődési lehetőséget ad és széleskörűen támogat? Hogyha IGEN, akkor van számodra egy remek ajánlatunk! Megbízónk egy csongrád megyei piacvezető, dinamikusan fejlődő és bővülő bútorgyártó vállalat. Segítőkész, egymást támogató és vidám csapatunkba keresik most új kollégájukat gyártást támogató munkakörbe az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva