GÉPBEÁLLÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Országos

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk világszínvonalú nagyvállalatok részére gyárt minőségi alkatrészeket, emellett fémmegmunkálással foglalkozik.

Gépipari divíziójuk bővítése céljából

GÉPBEÁLLÍTÓ

munkatársakat keresnek a megmunkálóközpontok kezelésére.
Feladatok:
  • Gyártott terméktípusok közötti átállások zavartalan, minél gyorsabb biztosítása, elvégzése az előírt időn belül
  • Horizontális megmunkálóközpontok beállítása az utasításban leírtak szerint
  • Technológus által elkészített program elindítása, szükséges korrekciós elvégzése a mérési jegyzőkönyv alapján
  • Szerszámcserék, szerszámkorrekciók elvégzése
Elvárások:
  • 3-5 év szakirányú tapasztalat 4 tengelyes horizontál megmunkáló központokon
  • Programnyelv ismeret (pl.: Fanuc, Siemens)
  • Megbízható, precíz, csapatjátékos
Amit kínálnak:
  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Bejárástámogatás, céges buszjárat
  • Költözési hajlandóság esetén lakhatási támogatás - egyéni megbeszélés alapján
Munkavégzés helye:
  • Szigetvár
Munkavégzés ideje:
  • 3 műszakos munkarend H-P-ig

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet az állás, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Megbízónk egy nemzetközi vállalat, akik az elmúlt 30 évben speciális mezőgazdasági gépek gyártására specializálódtak. A gyártott termékek körébe tartoznak körbálázó gépek, bálázó-csomagológépek, körbálamegfogó adapterek, bálavágók és silóblokkvágók. Csapatukba keresik 2 műszakos munkarendbe az alábbi munkakörbe új munkatársukat:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Megbízónk szolnoki telephelyén raktár és üzemberendezések gyártásával foglalkozik – tevékenységeik során szerkezeti acélból gyártanak alkatrészeket. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek munkatársat:

Szakmunka | Somogy megye

Megbízónk családi tulajdonban lévő magáncég, amely 1991-ben alakult Kaposváron. Cégük fő profilját a szénacél, rozsdamentes acél, illetve alumínium félkész- és késztermékek tervezése és előállítása mellett az acélszerkezetek gyártása képzi. Számukra keresünk most új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 7 nap múlva