KONTROLLER/ KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Nógrád megye

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk egy nemzetközi háttérrel rendelkező cég, akik innovatív tűzvédelmi termékeket és épületmegoldásokat kínálnak partnereik számára. Több, mint 15 éves tapasztalattal rendelkeznek tűzvédelmi területen, és az egész folyamatot nyomon követik a saját gyártáson, összeszerelésen és végső összeszerelésen keresztül.

Csapatuk bővítése miatt új munkatársat keresnek a következő pozícióba:

Feladatok:
  • Felmerülő kontrolling és könyvelési feladatok teljes körű ellátása az IFRS szabályai szerint
  • Havi és éves zárási folyamatokban elkészítése
  • Aktív részvétel az éves tervezés folyamatában és a havi terv-tény elemzések előkészítésében
  • Rendszeres és ad-hoc kontrolling riportok és kimutatások készítése
  • Kapcsolattartás angol nyelven a felettesekkel
  • A szervezet működésével kapcsolatos napi feladatok ellátása
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Minimum 4  éves pénzügyi/számviteli, kontrolling területen szerzett tapasztalat
  • IFRS szabályai szerint szerzett könyvelési gyakorlat
  • Középfokú aktív angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Excel ismeret és informatikai affinitás
  • Elemző képesség, rendszerszemlélet
  • Pontosság, megbízhatóság
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Jogosítvány, vezetési tapasztalat
Előny:
  • AARO szoftver ismerete
Amit kínálnak:
  • Versenyképes fizetés
  • Stabil, biztos hátterű cég
  • Hosszútávú munkalehetőség
Munkavégzés helyszíne:
  • Bátonyterenye, Home Office lehetőség
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A Társaság fotovoltaikus naperőművekből álló portfóliója a fejlesztés alatt álló erőművekkel együtt meghaladja a 100 MWp névleges kapacitást, mellyel az egyik piaci vezető szereplő a napelemes kiserőművek piacán. Pénzügyi csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 70 nap múlva

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 11 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Ügyfelünk egy dinamikusan fejlődő Alsónémedi telephelyű, hűtött élelmiszer-logisztikával foglalkozó, német logisztikai vállalat, akik új munkatársat keresnek.

A hirdetés lejár 19 nap múlva