MINŐSÉGÜGYI MÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Ügyfelünk a piac meghatározó szereplője az autóipar, gyógyászati ipar, fogyasztási cikk ipar által felhasznált dekorációs műanyagok tervezésében és előállításában. Több mint 100 év szakértelmével és három kontinens négy országában lévő gyáregységeivel ezen piaci szegmens egyik legfejlettebb vállalata.

Minőségügyi csapatukat bővítését tervezik, így JUNIOR ÉS SENIOR pozícióba is várják jelentkezőiket az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:
  • Minőségügyi standardok fejlesztése és követése
  • Vevői kapcsolattartás (reklamációk kezelése, bemintázás, változások kommunikációja)
  • Külső-, belső problémák helyszíni feltárása, elemzése és valós körülmények közötti megoldása (termelési területen)
  • Control Plan, projekt specifikus dokumentumok naprakészen tartása
  • Közreműködik a folyamatok validálásában, R&R, FDPR folyamatokban
  • Vevői és belső auditok koordinálása, auditokon való részvétel
  • Minőségügyi rendszer kezelése, fejlesztése
  • Szoros együttműködés a társterületekkel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • Releváns tapasztalat minőségügyi területen (junior pályázók esetében legalább 1 év szakmai tapasztalat, amibe beleszámít a gyakorlat is)
  • ISO TS 16949 és IATF 16949 minőségirányítási szabványok ismerete, alkalmazása
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Precíz, megbízható munkavégzés, minőségre törekvés
  • Képesség önálló munkavégzésre és csapatmunkára egyaránt
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
Előny:
  • Műanyag fröccsöntőipari tapasztalat
  • Német nyelvtudás
Amit ügyfelünk kínál számodra:
  • Tapasztalatodhoz illeszkedő bércsomag
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök: laptop, mobiltelefon
  • Partnerlátogatáshoz kulcsos autó (havi 1 alkalom)
  • Vállalati rendezvények, közös élmények
  • Támogatás szakmai fejlődésedben és képességeid kiaknázásában

Munkavégzés helye:

  • Sopron

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésedet frissített magyar és angol nyelvű önéletrajzod benyújtásával várjuk jelentkezésedet!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónkat 1960-ban alapították, mostanra a téli és outdoor sportfelszerelések és lábbelik területén piacvezető céggé nőtte ki magát. Jelenleg 9 országban 19 gyártóüzemmel rendelkezik, összesen több, mint 1.400 főt foglalkoztat, termékei világszerte több mint 10.000 üzletben kaphatók. Most számukra keresünk új munkatársat nagykállói összeszerelő üzemükbe

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Szakmunka | Pest megye

Magas szinten robotizált, modern üzemi környezetben lévő autóipari beszállító ügyfelünk számára keresünk akár PÁLYAKEZDŐ munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 22 nap múlva