MARKETING KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint vagy Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen kamatoztatnád kreatív, innovatív ötleteidet egy dinamikusan fejlődő vállalat tagjaként?

Lennél egy olyan csapat részese, akik elkötelezettek, hogy munkájukkal hatékonyan és színvonalasan támogassák az egészségügyet?

Amennyiben a fenti kérdésekre igennel feleltél, ez a Te lehetőséged!

Ügyfelünk immár 15 éves múlttal rendelkező, egészségügyi szolgáltatások terén működő vállalat, kiknek szerepe a koronavírusos időszak kapcsán fontosabbá vált, mint valaha!

Mintavételi pontjaik mára országosan elérhetőek, ahol a legmagasabb minőségű és gyorsaságú szolgáltatást garantálják. A mintákat saját futárjaik szállítják laborba, melyek elemzésére pedig saját laborkapacitással rendelkeznek. Lelkiismeretes munkájuknak köszönhetően mára több mint 650.000 elégedett Ügyféllel rendelkeznek, segítségükkel több, mint napi 1500 tesztet tudnak elvégezni.

Bővítés végett keresünk Marketing csapatukba egy tapasztalt, kreatív kollégát az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • A céghez tartozó marketing kommunikációs célok megvalósításában aktív részvétel,
  • Marketing ügynökségekkel való kapcsolattartás,
  • Social media tartalmak koordinálása, ütemezése,
  • Online marketing eszközök használata,
  • Szoros együttműködés a területért felelős vezetővel.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség,
  • Min. 3 éves tapasztalat marketing/social media területen,
  • Középfokú angol nyelvtudás,
  • Social media felületek ismerete,
  • Önálló munkavégzésben szerzett tapasztalat,
  • Nyitottság az új feladatokhoz, és azok hatékony elvégzése,
  • Empatikus, vidám, bátor személyiség.

Előnyök:

  • Felsőfokú végzettség - marketing vagy gazdasági területen,
  • 3+ év tapasztalat marketing/social media területen.

Juttatások:

  • Versenyképes, tapasztalathoz illeszkedő bérezés,
  • Egy szervezet, ami növekszik és vele együtt lehet fejlődni,
  • Vezetőd nyitott a kreatív megoldásokra, támogatja a fejlődésedet,
  • Munkád eredményességét rögtön látni fogod,
  • Rengeteg kedves, segítőkész kolléga,
  • Létre lehet hozni új folyamatokat, közösen lehet rajta gondolkodni, alakítani.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület.

Munkaidő: Hétfőtől péntekig 9:00-17:00. - Home Office lehetőség a Vezetőséggel való egyeztetés alapján.

Amennyiben álláslehetőségünk felkeltette érdeklődésed, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Budapest

A Beck & Partners Kft. egy több mint 15 éve működő, magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Nem specializálódtunk, vállalatunk fizikai munkaerő toborzástól elkezdve, felsővezető keresésekig szinte minden területen vállal megbízásokat. Ügyfélportfóliónk hasonlóképp színes és országos szintre terjed ki. Ha ez még nem lenne elég sokrétű, adunk karrier-tanácsadást és online szakmai tréningeket is szervezünk. Saját csapatunk bővítése miatt keresünk a következő pozícióba új munkatársat, online toborzási kampányaink menedzselésére:

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Megbízónk fő profilja taneszközök, oktatási anyagok, iskolai felszerelések forgalmazása és szoftverfejlesztés iskolák, óvodák, valamint bölcsődék részére. Szeretnél új dolgokat tanulni? Gyorsnak, pörgősnek és logikus gondolkodásúnak tartod magad? Vonz egy taneszközöket forgalmazó webáruház működésének megismerése? Ha mindezekre IGEN a válaszod, akkor náluk a helyed! Csapatukba keresünk most bővülés miatt új munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Marketing, PR, Média | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével foglalkozó vállalat. Szolnoki központjukba, marketing feladatok ellátására keresünk nekik új csapattagot az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 8 nap múlva