SZÁMVITELI ÜGYINTÉZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk nagy múltú és komoly referenciákkal rendelkező Vasútvill Kft. vasúti felsővezeték építéssel, rekonstrukciós munkákkal foglalkozó vasúti társaság.
Az alábbi munkakörbe keres új kollégát budapesti irodájába bővítés céljából:

Az alábbi feladatok elvégzésére vár új kollégánkra:
  • Bejövő számlák formai, tartalmi ellenőrzése, igazoltatása, leigazolt számlák jogszabályoknak és belső szabályoknak megfelelő könyvelése, folyószámlák rendezése, partneri egyeztetése, év végi leltári alátámasztása, analitikák vezetése, archiválása
  • Beruházásokkal, tárgyi eszközökkel kapcsolatos gazdasági események könyvelése
  • Bérszámfejtési bérnapló könyvelése, bevalláshoz adatszolgáltatás adása, analitikák vezetése, archiválása
  • Főkönyvi tételek könyvelése, adóbevallásokhoz analitikák vezetése, archiválása
  • KSH, MNB adatszolgáltatások teljesítése
  • Banki utalandó állomány előállítása, rögzítése banki terminálba (helyettesítés esetén)
  • Adóbevallások összeállítása, benyújtása (helyettesítés esetén)
  • Bankkivonat letöltése, könyvelése, partneri egyeztetése, év végi leltári alátámasztása, archiválása (helyettesítés esetén)
  • Kimenő számlák kiállítása és könyvelése jogszabályoknak és belső szabályoknak megfelelően, folyószámlák rendezése, partneri egyeztetése, év végi leltári alátámasztása, analitikák vezetése, archiválása (helyettesítés esetén)
Amit kínálunk:
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Nagy szakmai tapasztalatokkal rendelkező kollégáktól tanulhat
  • Önálló munkavégzésre adunk lehetőséget
  • Hosszútávú munkalehetőség, stabil háttér
  • Részese lehet vállalatunk bővülésének, fejlődésének
Amit elvárunk:
  • Mérlegképes könyvelői végzettség és 5 év szakmai gyakorlat önálló munkavégzésben
  • Excel, word normál felhasználói ismeretek
  • Precíz, pontos, szakmailag igényes munkavégzés, határidők betartása
  • Képesség a többféle számviteli feladat végzésére
Munkavégzés helye:
  • 1106 Budapest, Jászberényi út 90.

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Már rendelkezel pénzügyi számviteli tapasztalatokkal? Vagy éppenséggel friss diplomás vagy? Készen állsz a karrierutad megkezdésére? Szeretnél fejlődni egy multinacionális, de ugyanakkor családias környezetben? Ha a válasz IGEN, akkor görgess lejjebb! Partnerünk a vesebeteg-ellátás terén Európa legnagyobb termékfüggetlen és a világ egyik vezető szolgáltatója. Jelenleg is bővülő csapatukba keresünk jelentkezőt az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, amely szénhidrogén-kutatással és -kitermeléssel foglalkozik. Átalakuló pénzügyi csapatába keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 4 nap múlva

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, amely szénhidrogén-kutatással és -kitermeléssel foglalkozik. Átalakuló pénzügyi csapatába keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe