HARDVER ÉS SZOFTVER DOKUMENTÁCIÓS MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat, mely szakembert keres az alábbi pozícióba:

Munkakör célja:

Orvosi mérőkészülékek fejlesztéséhez, piacra helyezéséhez kapcsolódó szoftveres és hardveres dokumentáció készítése és frissítése.

Fő feladatok:
  • Orvosi műszerekhez fejlesztési és utógondozási dokumentáció létrehozása és karbantartása
  • Új szoftver verziókhoz tartozó dokumentáció készítése
  • Követelmények kezelése, nyomon követése
  • Partnerünk minőségirányítási rendszere szerinti projektdokumentáció készítése
  • Kapcsolattartás a fejlesztő és tesztelő csapattal
  • Termékek fejlesztésében való aktív részvétel
Elvárások:
  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office eszközökben való jártasság (Excel, Word)
  • Rendszerszemlélet és problémamegoldó készség
  • Angol nyelvtudás
  • Kiváló kommunikációs készség és csapatmunkára való nyitottság
  • Megbízhatóság, precíz munkavégzés
Előnyök:
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Minőségbiztosítási rendszerek területén való jártasság
  • IVD termékek szabályozási területén (IVDR) való jártasság
  • Szoftverfejlesztési tapasztalat
Amit Partnerünk kínál:
  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely
  • Világsikerű magyar termékek fejlesztése, utógondozása
  • Évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég
Munkavégzés helye:
  • Budapest, XI. kerület

Kattintson az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra és küldje el szakmai önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Élelmiszeripar | Budapest

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival. A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás. A nemzetközi leányvállalat új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 2 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Megbízónk fő profilja taneszközök, oktatási anyagok, iskolai felszerelések forgalmazása és szoftverfejlesztés iskolák, óvodák, valamint bölcsődék részére. Szeretnél új dolgokat tanulni? Gyorsnak, pörgősnek és logikus gondolkodásúnak tartod magad? Vonz egy taneszközöket forgalmazó webáruház működésének megismerése? Ha mindezekre IGEN a válaszod, akkor náluk a helyed! Csapatukba keresünk most bővülés miatt új munkatársat azonnali kezdéssel az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Megbízónk nagy múlttal és hosszútávú tervekkel rendelkező, vasúti felsővezeték építéssel, és pályaépítéssel foglalkozó vasúti társaság. Központi telephelyén a műhelybe, talpraesett új munkatársat keres azonnali munkakezdéssel 6 órás részmunkaidőben az alábbi pozícióra:

A hirdetés lejár 12 nap múlva