IRODAI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a világ vezető minőségellenőrző, vizsgáló és tanúsító szervezete. Az 1878-ban alapított, a svájci Genfből irányított vállalatcsoport szinte a világ összes országában jelen van képviseleteivel, szolgáltatásaival.

A cégcsoport leányvállalata 1991 óta működik Magyarországon. Főbb tevékenységei: tanúsítás, ellenőrzés, laboratóriumi vizsgálat, oktatás.

A cég rendszer-és szolgáltatástanúsítás üzletága új munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

A feladatok az alábbiak lesznek:

  • Tanúsítási területen, meglévő ügyfelek szerződéseinek megújítása, valamint az ezzel kapcsolatos irodai, koordinátori feladatok ellátása
  • Az ügyfelek magas színvonalú, segítőkész, udvarias kiszolgálása, tájékoztatása szóban és írásban
  • Kapcsolattartás partnercégekkel, valamint a cégcsoport más leányvállalataival
Megbízónk szakmai és személyiségbeli elvárásai:

  • Felsőfokú végzettség
  • 1-2 éves munkatapasztalat
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • MS Office alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • Irodavezetésben szerzett tapasztalat előnyt jelent de nem feltétel!
  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelő, valamint problémamegoldó készség
  • Pozitív gondolkodásmód, rugalmas és terhelhető személyiség és vevőközpontú szemlélet
Amit Megbízónk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • SZÉP kártya juttatás
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Szakmai képzések és fejlődési lehetőség
  • Megbízhatóság és támogató csapat
Munkavégzés helye:

Budapest, 12. kerület

Jelentkezéshez küldje el önéletrajzát az alábbi gombra kattintva:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Partnerünk folyamatosan fejlődő anyacége több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, kezdetben Németország, majd Nyugat-Európa, végül a 2017-es évtől egész Európa területén. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Real, Cdiscount, Manomano), illetve saját webáruházukban (premiumxl.net) kínálják megrendelésre. Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése. Csapatukba keresünk most egy megbízható, felelősségteljes kollégát.

A hirdetés lejár 13 nap múlva